Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Hlavní jídla

© Stocksy

Salát

Recepty

Nevíte, jak začít se zdravým stravováním? Vyzkoušejte si tento zdravý recept na salát. Receptu díky doměkka upečené dýni, pikantnímu červenému zelí a hummusovému dresinku nechybí výživné luštěniny, obilniny a zelenina ani barva, textura a chuť.

více
© StockFood

Pečené kuře se zeleninou

Recepty

Tato lahodná pečeně vyžaduje jen minimum nádobí a chutná tak skvěle, že si budete chtít přidat!

více

Zeleninový salát s plody moře a pikantní sójovou zálivkou

Recepty

Dokonalá lehká večeře pro vlahé večery – tento zdraví prospěšný pokrm je výživný a chutný.

více

Zeleninové rizoto

Recepty

Toto rizoto, které je vždy chutné, pokud ho rozmícháte do krémové konzistence, můžete podávat jako malý předkrm nebo vydatnější hlavní chod.

více

Pečený pstruh s pečenou zeleninou a olivami

Recepty

Zelenina v tomto chutném receptu nabízí skvěle vyvážená sousta, barvu a chuť. Pro dosažení nejlepší chutě a kvality používejte čerstvou zeleninu i čerstvého pstruha.

více

Špagety à la puttanesca

Recepty

Špagety à la puttanesca je italský pokrm původem z Neapole. Obvykle obsahuje rajčatové pyré, olivy, ančovičky – a samozřejmě špagety.

více
NAČÍST VÍCE

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím