ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Nová sezóna, nová inspirace

Kontrola hmotnosti

Najděte rovnováhu mezi nabitým rozvrhem a hubnutím!

Proč si nechávat začátek nové stravovací éry až na novoroční předsevzetí? Když se děti po prázdninách vrátí do školy a pracovní týden dostane pevný řád, máme skvělou příležitost začít znovu upevňovat dobré návyky. Využijme možností, které nám podzim přináší, a začněme se správně stravovat, pečovat o svou kondici a cítit se lépe!

Hýbejte se

I chladnější počasí nás může inspirovat k větší tělesné aktivitě. Využijte sychravých podzimních dnů k procházkám nebo klidně i ke kratšímu běhu. Nikdy není pozdě začít! Vyzkoušejte nové druhy cvičení ve fitcentru nebo mezi své běžné každodenní činnosti zařaďte více cvičení. Přestaňte jezdit výtahem a choďte po schodech, nechte doma auto a do obchodu si zajděte pěšky!

Vychutnejte si sezónní potraviny

Na podzim se sklízí mnoho druhů zeleniny, která je cenným zdrojem živin. Stromy jsou plné podzimního ovoce. Ideální příležitost k návštěvě místního trhu s ovocem a zeleninou. Vyzkoušejte zeleninu v kombinaci s nízkotučným masem a čerstvými sezónními bylinkami. Experimentujte s novými recepty na chutné zeleninové polévky.

Něco na zahřátí

Když nemáte moc času vařit, zkuste polévky bodykeyTM. Jsou rychlé, výživné a zasytí Vás, navíc jsou nízkokalorické. K dostání jsou ve dvou vynikajících příchutích – zeleninová a rajčatová, snadno se připravují a dodají Vašemu tělu vyváženou směs makroživin. Příjemným a pohodlným způsobem s nimi snížíte svou váhu a užijete si letošní podzim! A samozřejmě nezapomínejte na pitný režim – dejte si třeba šálek horkého čaje.

Neztrácejte motivaci

Rajčatová polévka (1) a zeleninová polévka (2) bodykey™

Každý den pro Vás může být úspěšný, když si stanovíte několik snadno dosažitelných cílů. Ve svých stravovacích návycích buďte ukáznění a snažte se jíst pravidelně. Pokud v mezičase pocítíte hlad, vyzkoušejte tyčinku nebo koktejl bodykeyTM - jsou vynikající!

Seznamte se s celou nabídkou

Vyzkoušejte všechny naše úžasné výrobky bodykey! Dodají Vám potřebné živiny a s jejich pomocí si snadno a rychle udržíte svou váhu.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím