Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Nová sezóna, nová inspirace

Kontrola hmotnosti

Najděte rovnováhu mezi nabitým rozvrhem a hubnutím!

Proč si nechávat začátek nové stravovací éry až na novoroční předsevzetí? Když se děti po prázdninách vrátí do školy a pracovní týden dostane pevný řád, máme skvělou příležitost začít znovu upevňovat dobré návyky. Využijme možností, které nám podzim přináší, a začněme se správně stravovat, pečovat o svou kondici a cítit se lépe!

Hýbejte se

I chladnější počasí nás může inspirovat k větší tělesné aktivitě. Využijte sychravých podzimních dnů k procházkám nebo klidně i ke kratšímu běhu. Nikdy není pozdě začít! Vyzkoušejte nové druhy cvičení ve fitcentru nebo mezi své běžné každodenní činnosti zařaďte více cvičení. Přestaňte jezdit výtahem a choďte po schodech, nechte doma auto a do obchodu si zajděte pěšky!

Vychutnejte si sezónní potraviny

Na podzim se sklízí mnoho druhů zeleniny, která je cenným zdrojem živin. Stromy jsou plné podzimního ovoce. Ideální příležitost k návštěvě místního trhu s ovocem a zeleninou. Vyzkoušejte zeleninu v kombinaci s nízkotučným masem a čerstvými sezónními bylinkami. Experimentujte s novými recepty na chutné zeleninové polévky.

Něco na zahřátí

Když nemáte moc času vařit, zkuste polévky bodykeyTM. Jsou rychlé, výživné a zasytí Vás, navíc jsou nízkokalorické. K dostání jsou ve dvou vynikajících příchutích – zeleninová a rajčatová, snadno se připravují a dodají Vašemu tělu vyváženou směs makroživin. Příjemným a pohodlným způsobem s nimi snížíte svou váhu a užijete si letošní podzim! A samozřejmě nezapomínejte na pitný režim – dejte si třeba šálek horkého čaje.

Neztrácejte motivaci

Rajčatová polévka (1) a zeleninová polévka (2) bodykey™

Každý den pro Vás může být úspěšný, když si stanovíte několik snadno dosažitelných cílů. Ve svých stravovacích návycích buďte ukáznění a snažte se jíst pravidelně. Pokud v mezičase pocítíte hlad, vyzkoušejte tyčinku nebo koktejl bodykeyTM - jsou vynikající!

Seznamte se s celou nabídkou

Vyzkoušejte všechny naše úžasné výrobky bodykey! Dodají Vám potřebné živiny a s jejich pomocí si snadno a rychle udržíte svou váhu.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím