Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zábava na slunci

Kontrola hmotnosti

S evropským fitness trenérem Stevem Mellorem je cvičení mnohem zábavnější.

Většina lidí je smířená s tím, že chtějí-li zhubnout, musí změnit své stravovací návyky. Přesvědčit je ale, že pravidelné cvičení je stejně důležité jako zdravá strava, může být obtížné. Pro někoho totiž cvičení znamená návštěvy posilovny nebo nákup vybavení, které použije párkrát, a pak na něm nechá jen usazovat prach. Cvičení ale může být opravdová zábava – venkovní aktivity jsou k příjemnému snižování hmotnosti ideální!

Zábava pro celou rodinu

Při trénování a zlepšování fyzické kondice jsem nejraději venku na čerstvém vzduchu. Zkuste s rodinou zajít na dobrodružný výlet! Například procházkou v lesním terénu spálíte okolo 500 kalorií za hodinu. Přidejte 2% stoupání a spalování kalorií můžete zvýšit až o 20 % za minutu. Chcete-li na výletě zabavit i malé děti, připravte si seznam věcí, které mají najít, a proměňte výlet v napínavou honbu za pokladem.


Vyrazte na green

Napadlo Vás někdy začít hrát golf? Golf je pro Vaše tělo zdravější, než se může na první pohled zdát. Posiluje totiž kardiovaskulární systém, zvýší Vaši sílu a zlepší také rovnováhu a koordinaci. Chůzí po vyvýšeninách golfového hřiště posílíte obzvláště čtyřhlavé svaly stehenní a podkolenní šlachy. Přenášením vaku s golfovými holemi zase posílíte horní část těla.

Pádlováním ke zdraví

Dalším venkovním dobrodružstvím a cvičením pro celé tělo je pádlování ve stoje. Tento sport je čím dál oblíbenější a lze jej provozovat na jezerech, řekách, kanálech i na vlnách. Minulý rok se pádlování ve stoje ve Spojených státech stalo venkovním sportem s největším počtem nováčků. Na první pohled možná vypadá obtížně, ale ve skutečnosti se mu může věnovat kdokoli – dokonce i starší lidé. Při pádlování ve stoje musíte najít rovnováhu na nestabilním povrchu a zdravotní výhody přináší obzvláště pro svaly kyčelních kloubů, spodní části nohou a kolenní klouby. Mezi nejvýznamnější přínosy tohoto sportu v oblasti fyzické kondice patří zlepšení rovnováhy, celkové síly a vytrvalosti.

Pozor na to, co jíte

Máte-li chuť na něco dobrého, vyzkoušejte místo pizzy nebo kopečku zmrzliny lahodné výrobky bodykeyTM. Lehké a chutné tyčinky jsou ideální svačinkou při sportu a jako malé občerstvení si s sebou můžete do termosky vzít také bylinný čaj nebo krémový koktejl. Jsou praktické, skvěle chutnají a jsou mnohem zdravější než tradiční jídla z fast foodů.


– Steve Mellor

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím