Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zasloužíte si něco navíc

Kontrola hmotnosti

S našimi speciálně vyvinutými výrobky již nemusíte mít z jídla obavy.

Výrobky bodykey by NUTRILITE™ představují revoluci ve snižování hmotnosti. S pomocí celé řady praktických, chutných jídel bodykey nebylo dosažení – a udržení – ideální hmotnosti nikdy jednodušší.

Něco navíc

Úspěch bodykey by NUTRILITE stojí na pečlivě vyvinutých výrobcích úzposobených Vašim nutričním potřebám. Na podporu Vašeho úsilí ale nabízí i něco navíc – jedinečné přípravky Natural Fat Reducer a Natural Carb Reducer. Oba Vás při snižování hmotnosti významně podpoří – eliminují totiž nežádoucí tuky či sacharidy (v závislosti na konkrétním dietním profilu).

Natural Fat Reducer

Výrobek Natural Fat Reducer je založen na 100% přírodním vlákninovém výtažku z kaktusu opuncie a minimalizuje vstřebávání tuků – zabrání absorpci až 27 % tuků z běžného jídla. Zkuste výrobek zkombinovat s nízkokalorickou dietou a vhodnou tělesnou aktivitou a budťe připraveni na kontrolu Vaší hmotnosti.

Natural Carb Reducer

Výrobek Natural Carb Reducer je založen na 100% přírodním vlákninovém výtažku z bílých fazolí. Snižuje vstřebávání až 2/3 sacharidů z běžného jídla o 600 kaloriích. Společně s nízkokalorickou dietou a vhodnou tělesnou aktivitou získáte skvělého pomocníka ke snižování hmotnosti!
Oba přípravky lze zakoupit v praktickém balení s 80 tabletami. Balení je vhodné i na cesty a přípravek lze je užívat každý den.

Vydejte se na cestu

Seznamte se se zcela novým způsobem snižování hmotnosti! Spojte Vaše každodenní cvičení se speciálně vyvinutými výrobky bodykey by NUTRILITE – a vydejte se na cestu k ideální hmotnosti!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím