Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Jednoduché, účinné a lahodné!

Kontrola hmotnosti

Na nic nečekejte – vyzkoušejte naše skvělé bodykey Instantní jídla již dnes!

Chystáte se zhubnout a novou hmotnost si udržet? Je pro Vás obtížné začlenit správné stravování do hektického rozvrhu? Nebo jen neradi vaříte? bodykeyTM Instantní jídla představují odpověď, kterou hledáte.

Neuvěřitelně praktické a chutné

Chceme-li se dobře cítit a snadněji se vypořádat s nástrahami každodenního života, musíme se o sebe a své zdraví dobře starat. Prvním krokem k tomuto cíli je správná strava. S tou Vám pomůže společnost Amway a její nová řada chutných instantních jídel bodykey a doplňků stravy NUTRILITE! Výrobky jsou chutné, praktické a pomohou Vám hlídat velikost porcí.

Mezi naše skvělé instantní jídla patří polévky, koktejly, tyčinky a také výtečný bylinný čaj – to vše v jednoduchém balení. Výrobky jsou praktické a chutné a pomohou Vám hlídat velikost porcí.

Vyberte si – naše výrobky Vám budou jistě vyhovovat

Každý jsme jiný a máme vlastní potřeby. Proto jsme vyvinuli tedy tři různé diétní profily – se sníženým obsahem sacharidů, se sníženým obsahem tuků a s vyvážený. S výběrem vhodného výrobku Vám pomůže barevné rozlišení. Potřebujete snížit příjem tuků? Vybírejte si červeně označené výrobky. Máte pocit, že konzumujete příliš mnoho sacharidů? Pak zvolte žlutě označené výrobky. Chcete rovnoměrně snížit příjem obou těchto složek? Pak jsou pro Vás nejvhodnější oranžově označené výrobky.

Každý výrobek je navíc k dispozici ve dvou skvělých příchutích. Co ochutnáte nejdříve – čokoládový nebo vanilkový koktejl, čokoládovou tyčinku nebo tyčinku s příchutí červeného ovoce, rajčatovou nebo zeleninovou polévku? Výtečné instantní jídlo stačí jen vytáhnout z krabice! Nahraďte jídlem bodykey jedno jídlo denně – zvolte dobu, kdy jste nejvíce zaneprázdněni a nemůžete si připravit jídlo sami. Díky výrobkům ušetříte čas a budete si moci hlídat velikost porcí. Každý den zkombinujte jedno praktické jídlo se dvěma obvyklými jídly a získáte rozmanitou a vyváženou stravu.

Rozhodněte se sami, jakým způsobem chcete jíst, a objednejte si své první instantní jídla již dnes!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím