Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Stcoksy

Cíle, kterých se můžete držet

Kontrola hmotnosti

Tři tipy, které Vám pomohou sestavit si reálný plán pro udržení váhy po celý rok 2020!

S úderem silvestrovské půlnoci nás naplňuje pocit naděje a očekávání do nadcházejícího roku. Vzhledem k tomu, že v tomto období upínáme svou pozornost k novým začátkům a předsevzetím, mnoho lidí se zamýšlí nad tím, jakých nových cílů v oblasti zdraví a kontroly hmotnosti by v roce 2020 chtěli dosáhnout. Místo toho, abyste si dávali nereálné cíle, jejichž kouzlo po měsíci vyprchá, udělejte ve svém životě změny, které jsou splnitelné a dlouhodobě udržitelné. Naše tři tipy by Vám měly pomoci dodržet předsevzetí, která jste si do nového roku a úplně nového desetiletí dali.

1. Stanovte si nereálné, měřitelné cíle

Vágní úkoly jako „míň jíst a víc cvičit“ Vám zhubnout nepomohou. Je snazší rozdělit si cíle na menší měřitelné úkoly, které se dají lépe plánovat a sledovat. Ať už se snažíte nabrat svalovou hmotu, udržet si obvod pasu nebo víc uběhnout, stanovte si konkrétní cíle, jejichž plnění můžete po celý rok sledovat. Můžete si například naplánovat, že budete každý měsíc běhat o několik set metrů víc nebo že budete každé čtvrtletí cvičit s činkami, které jsou o několik set gramů těžší. Podívejte se na video a vyzkoušejte bodykey by NUTRILITE™ Polévku – náhradu jídla pro kontrolu hmotnosti – žampionovou s petrželí – hodí se pro aktivní životní styl, protože se jednoduše připravuje a je bohatá na vitaminy a minerální látky.

2. Každý den udělejte jednu věc, která Vám pomůže Vašeho cíle dosáhnout

Může to být zařazení 20minutové procházky do Vašeho každodenního programu, chůze do schodů namísto ježdění výtahem nebo nahrazení jednoho nebo dvou jídel denně pomocí bodykey Tyčinky – náhrady jídla pro kontrolu hmotnosti s příchutí hořké čokolády. Chutná skvěle a je plná hodnotných živin, takže Vás nasytí a navíc nebudete mít pocit, že si něco odříkáte nebo že drastickým způsobem měníte svůj životní styl.

3. Věřte si a oslavujte dosažené úspěchy

Ať už jsou Vaše cíle v oblasti udržování tělesné hmotnosti jakékoli, musíte věřit, že jich dosáhnete, a pak se za to odměnit. Když se budete držet vytčeného plánu, bude to skvělý úspěch – oslavte svou vytrvalost a radujte se.

Ať už se chcete zaměřit na lepší kondici nebo jen na hubnutí, ať už jste na sladké nebo dáváte přednost pikantním jídlům, bodykey Tyčinky a Polévky – náhrady jídla pro kontrolu hmotnosti Vám pomohou dodržet novoroční předsevzetí. Pohodlně a rychle se připravují a můžete je jíst takřka za pochodu, takže nemáte důvod své předsevzetí porušit.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím