Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© stocksy.com

Jarní mikrocviky s pronikavými výsledky

Kontrola hmotnosti

Začněte krátkými cviky

Vaše plány se během několika posledních týdnů dramaticky změnily a každý den přináší něco nového. Žonglování těchto změn s pečovatelskými povinnostmi a Vaším domácím životem může znamenat, že fitness cvičení skončí jako poslední. Každodenní cvičení může být kratší, než si myslíte, a nevyžaduje žádné speciální vybavení, takže bychom ho měli do svého rozvrhu vmáčknout.

Jedna minuta = mnoho výhod

Pouhých 60 sekund může mít obrovský význam! Zkuste:

© Fotolia
  1. Běžet na místě

  2. Skákat panáka

  3. Dělat kliky

  4. Dělat sedy-lehy

  5. Běhat do schodů a ze schodů

© Fotolia

Pokud potřebujete pro začátek něco lehčího, začněte opakovaným vyhazováním nějakého měkkého předmětu, např. ponožky nebo šátku, do vzduchu a jeho následným chytáním; jeho předáváním z jedné ruky do druhé kolem pasu, po směru hodinových ručiček, pak proti směru hodinových ručiček; nebo střídavým předkopáváním nohou.

Pohyb v rytmu hudby

Písnička trvá v průměru tři minuty. Po tuto dobu můžete do rytmu tančit nebo opakovat různé cviky.

Případně začněte v první minutě lehkými cviky, v další do toho dejte opravdu všechno při vysoké intenzitě, dělejte např. kliky, a na poslední minutu se pak se vraťte opět k lehkým cvikům.

Pochvalte se za dosažený pokrok

Uvidíte, že se na konci týdne budete cítit skvěle. Po druhém týdnu si začnete uvědomovat pozitivní změny v úrovni energie a svalového tonusu – a také změny ve své hlavě. Zkuste tyto mikrocviky provádět v průběhu dne, kdykoli Vám to bude vyhovovat. Ať se stanou každodenním zvykem, například každé ráno, než probudíte děti.

Na konci každého týdne se podívejte do zrcadla, usmějte se a řekněte si: „Vedeš si dobře!“

Pro další rady a tipy navštivte #togetherathome

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím