Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Polévka pro duši

Kontrola hmotnosti

Ve světě roste obliba stravovacího fenoménu zvaného „souping“.

Zatímco jste spali, otřásl světem nový žhavý stravovací trend, který si získal spoustu věrných fanoušků. Koncept „soupingu“ (tj. konzumace polévek), který je nyní stejně oblíbený jako „juicing“ (tj. pití šťáv), není až takovou novinkou, jak by se mohlo zdát. Značka bodykey by NUTRILITETM zná přínosy polévek již dlouhou dobu. Vše, co potřebujete vědět, pokud si chcete pochutnat (a udržet si štíhlý pas):

Co je to „souping“? A proč je to tak skvělý?

© Stocksy

„Souping“ je způsob stravování, kdy některá (i když ne všechna) jídla nahradíme polévkami. Skvělá chuť a výživové vlastnosti vydatných polévek nebyly nikdy žádným tajemstvím. Nedávné studie ale naznačují, že mohou hrát rovněž roli v ovládání chuti k jídlu. Vědci zjistili, že když se jídlo smíchá s vodou (tj. vytvoří se z něj polévka), stráví v žaludku delší dobu než tuhé jídlo zapíjené vodou. Když tedy sníte polévku, budete se pravděpodobně cítit déle sytí a nepodlehnete tolik nezdravým svačinkám.

Všeho s mírou

Tuto frázi jste již určitě slyšeli, a jako všechna dobrá rčení, je pravdivá. Přestože nahrazovat všechna jídla polévkami není z dlouhodobého hlediska ideální, zahrnout polévky do stravování rozhodně má své výhody. Během chladných dnů není nic lepšího než vřelá bodykey by NUTRILITE Polévka – náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti – žampionová s petrželí. Každá porce zajišťuje třetinu doporučeného denního množství vitaminů a minerálních látek a podporuje správné fungování těla. Snadno se také připravuje a je velice lahodná.

Báječná chuť

Navodily Vám hovory o „soupingu“ chuť na něco teplého a chutného? Vyzkoušejte tedy jednu z našich lahodných polévek: bodykey by NUTRILITE Polévku – náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti – žampionovou s petrželí nebo kuřecí na asijský způsob. Smíchejte je s horkou vodou a nechte si chutnat! Chcete vyzkoušet něco nového? Nakrájejte zeleninu, uvařte ji ve svém oblíbeném hrnci iCook a poté ji rozmixujte v iCook Mixéru společně s bodykey by NUTRILITE Polévkou – náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti. Získáte tak ideální pokrm.

Ovládněte chuť k jídlu

Vezměte si výzkum k srdci a doplňte polévky něčím navíc. Něčím, co Vám pomůže porazit bažení po jídle. Pokud si třikrát denně před jídlem smícháte s vodou jeden sáček NUTRILITETM Appetite Controller, budete se cítit sytí a vyhnete se přejídání. Tato kombinace by Vám mohla pomoci nastartovat efektivnější řízení hmotnosti!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím