Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock

Chutné a výživné

Kontrola hmotnosti

Polévky bodykey Náhrada jídla jsou výživné a pomohou Vám nepřibrat.

Jaro je tady! Venku to možná ještě není poznat, ale vlídnější měsíce se nezadržitelně blíží. Brzy se tedy zase budeme moci strojit do svých oblíbených jarních a letních oděvů. Nejsou Vám ale tříčtvrťáky a tenké košile po zimních měsících o něco těsnější?

Chcete-li si znovu začít hlídat hmotnost a žít zdravěji, zkuste vsadit na čerstvé domácí polévky. Jejich příprava ale často bývá časově velice náročná, protože obsahují množství výživných přísad. Musíte nasekat spoustu různé zeleniny a nakrájet a uvařit hodně libového masa. Tým pracující pro značku bodykey by NUTRILITE™ Vám ale chce ve zdravém stravování a řízení hmotnosti pomoci, abyste měli spoustu energie, dobře vypadali a skvěle se cítili. Veškerou usilovnou práci proto odvedli za Vás. Můžete si tedy pochutnávat na výživných jídlech a zároveň se věnovat svému nabitému harmonogramu.

Výživná lehká jídla

Nové polévky bodykey Náhrada jídla můžete zakoupit ve dvou lahodných příchutích: Kuřecí na asijský způsob, která obsahuje lahodné asijské koření, cibuli a sušené fazolové výhonky, a Žampionová polévka s petrželí a bohatou krémovou konzistencí. Při výrobě obou polévek se řídíme přísnými zásadami, aby vyhovovaly standardům značky NUTRILITE. Skládají se pouze z přírodních přísad, neobsahují geneticky modifikované složky, umělá aditiva ani palmový olej. Obě polévky jsou obohaceny o 13 vitaminů a 11 minerálních látek, takže nám dodávají celou třetinu požadovaného denního množství těchto živin. Na jaře tak budete plní energie! Jsou zdrojem vlákniny a bílkovin a na dlouho Vás zasytí. Polévky jsou rovněž vhodné pro všechny stravovací profily bodykey. Podporují rozmanité a vyvážené stravování a může je jíst každý, kdo si chce udržet ideální hmotnost. Žampionová polévka je také ideální pro vegetariány.

Příprava je snadná a rychlá. Každé balení obsahuje dva alobalové pytlíky se sedmi porcemi polévky. Přiložena je rovněž naběračka, abyste při vaření vždy použili správné množství. Každý den tedy můžete nahradit jedno nebo dvě obvyklá jídla výživnou polévkou, aniž byste dostali hlad. Obě Vás totiž skvěle zasytí. Pokud chcete zhubnout, doporučujeme novými polévkami bodykey Náhrada jídla nahradit dvě jídla denně. Pokud si chcete hmotnost udržet a žít zdravě, stačí polévkou nahradit jedno jídlo denně.

Pokud chcete, můžete do polévek přidat své oblíbené přísady nebo si z nich připravit vlastní recept. Nezapomeňte pak své nápady sdílet s kolegy a zákazníky!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím