Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Řídit hmotnost lze zase o něco chutněji

Kontrola hmotnosti

Značka bodykey představuje tyčinky nové generace, které slouží jako náhrada jídla.

V našem hektickém světě musíme zvládat své povinnosti, práci, společenský život a zdraví, takže nikdy nemáme čas nazbyt. Navíc musíme někdy také spát! Čas, který máme, se proto snažíme využít na maximum. Mnozí by sice rádi třikrát denně jedli čerstvá domácí jídla, náš hektický životní styl to ale obvykle neumožňuje. Přesto ale potřebujeme živiny, vitaminy a minerální látky, které z instantních nudlových polévek nebo rychlého občerstvení nezískáme.

Značka bodykey by NUTRILITETM naštěstí přišla se zcela novými tyčinkami nahrazujícími jídlo, které potěší Vaše chuťové buňky, zaženou hlad a pomohou Vám zredukovat váhu. Tyto tyčinky neobsahují žádné zbytečné prázdné kalorie, naleznete v nich ale hodně vlákniny a bílkovin, takže se budete snadněji cítit sytí. Nahradíte-li v rámci stravování s omezeným příjmem energie jedno jídlo denně bodykey Tyčinkou Náhrada jídla, pomůže Vám udržet sníženou hmotnost. Nahradíte-li tyčinkami dvě jídla denně, mohou Vám pomoci zredukovat váhu.

Nahrazování jídla může být samozřejmě nepříjemné, pokud tyčinky nejsou chutné. Naše tyčinky si naštěstí můžete zakoupit ve dvou skvělých příchutích: v příchuti hořké čokolády s kousky opravdových kakaových bobů a s mandlemi nebo v příchuti tropického ovoce s kousky meruňky, jablka a manga a také se superpotravinami, jako jsou lněná a slunečnicová semínka.

Podpořte své podnikání těmito novinkami a nabídněte je zákazníkům k ochutnání. Tyčinky je určitě nadchnou! Řekněte zákazníkům, kteří již dodržují program bodykey by NUTRILITE, že pokud mají zájem o dlouhodobé a udržitelné snížení hmotnosti, ale žijí příliš hekticky, mohou vyzkoušet bodykey Tyčinky Náhrada jídla. Jde o praktickou a lepší alternativu vysoce kalorických dobrot plných cukru nebo nezdravé stravy z rychlého občerstvení. A nezapomeňte, že vláknina Vás zasytí. Chutné, výživné a navíc nízkokalorické. Tak tomu říkáme trojnásobně účinná dobrota!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím