Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©Gettyimages/Isaac

Zůstaňte silní i během svátků

Kontrola hmotnosti

Nedovolte, aby svátky negativně ovlivnily Vaši hmotnost.

Svátky se blíží a my se těšíme na oslavy s našimi milovanými. Možnou nevýhodou těchto setkání je pokušení dopřávat si chutné vánoční pokrmy, kterých je všude přehršel.

Britská nadace pro výživu uvádí: „Jen na Boží hod vánoční jsme schopni zkonzumovat neuvěřitelných 6 000 kcal (25 104 kJ), což je trojnásobek doporučeného denního množství pro ženy a více než dvojnásobek pro muže.“ Ne každý slaví Vánoce, ale toto období může přesto zcela rozhodit naši hmotnost. Přinášíme Vám několik důležitých rad, s jejichž pomocí předejdete nechtěnému nabírání kilogramů.

  1. Před jídlem vypijte sklenici vody. Budete se rychleji cítit sytí, takže se nebudete tolik přejídat.

  2. Požádejte hostitele, aby Vám servíroval menší porce. V opačném případě nesnězte vše, co máte na talíři. Hlídejte si porce určitých potravin, například nejezte více než dvě pečené brambory. Můžete také vynechat jeden nebo dva chody, obzvláště dezerty plné kalorií.

  3. Pokud je večeře ve formě švédského stolu, vezměte si menší talíř nebo jej zaplňte hlavně salátem a zeleninou. Vyhněte se zálivkám a omáčkám, které obsahují velké množství tuku, cukru a soli.

  4. Přineste na večírek velkou mísu zdravého salátu, abyste měli jistotu, že bude k dispozici nízkokalorická alternativa k těžkým jídlům.

  5. Vyhýbejte se slazeným nápojům, které jsou plné cukru, a opatrní buďte i s alkoholem.

Zůstávejte aktivní

Po dlouhém hodování může být lákavé poddat se lenošení. Pomalá procházka pomůže trávení a dodá Vám energii. Zvýšení tempa je ale ještě užitečnější: podle výzkumu institutu Harvard Health 30minutovou svižnou procházkou spálí průměrná osoba až 200 kalorií.

Zahrajte si akční rodinné hry nebo pusťte hudbu a zatancujte si v obýváku. Tím svému tělu prospějete víc než několikahodinovým klimbáním před televizí.

Pomoc je nadosah

Chtějí-li někteří z nás snížit hmotnost, musí omezit konkrétně tuky, nebo sacharidy. Pokud někdy není možné takové pokrmy vynechat, vyzkoušejte Natural Fat Reducer nebo Natural Carb Reducer. Pomohou Vám projít obtížnými fázemi programu řízení hmotnosti.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím