Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Nástroje pro udržení hmotnosti

Kontrola hmotnosti

Zima a svátky nemusí znamenat kila navíc.

Poslední zbytky léta jsou sice nenávratně pryč, stále se snad ale pyšníte úžasným tělem, které jste si tak poctivě vypracovali do plavek. S optimální hmotností se cítíme mnohem lépe. Jakmile jí ale dosáhneme, často ztratíme motivaci a neudržíme si ji. Podle studie uveřejněné v lékařském časopise mají lidé z celého roku nejnižší hmotnost právě v říjnu. Je to tedy ideální měsíc k udržování správných stravovacích návyků a ke zdravému řízení hmotnosti. I během vánočních svátků určitě budete chtít vypadat co nejlépe!

Zkroťte chuť k jídlu

Pokud si budete v zimních měsících příliš dopřávat, bude mnohem obtížnější zbavit se kil. Díky značce NUTRILITETM si však budete moci vychutnat své oblíbené dobroty a navíc Vám pomůže i lépe řídit velikost porcí. NUTRILITE Appetite Controller je doplněk stravy, který pomáhá ovládnout chuť k jídlu a bojovat s přejídáním. Řízení hmotnosti je tak jednodušší a Vy se nebudete cítit nespokojení ani hladoví.

Jedinečné a přírodní složky

NUTRILITE Appetite Controller obsahuje jedinečnou přírodní složku: výtažek z glukomannanu. Tato přírodní vláknina přitahuje vodu a v žaludku se mění na gel. Gel tlačí na stěny žaludku, takže se budete cítit sytější. Doplněk obsahuje také přírodní výtažek z černého bezu, který mu dodává zajímavou fialovou barvu. Každá porce je balena v samostatném sáčku, takže ji během pár vteřin snadno smícháte se šťávou nebo vodou. Navíc neovlivní chuť nápoje.

Kombinováním k ještě lepším výsledkům

Chcete-li v hubnutí dosáhnout ještě lepších výsledků, zkuste doplněk NUTRILITE Appetite Controller užívat společně s NUTRILITE Natural Fat Reducer nebo NUTRILITE Natural Carb Reducer. Doplněk je vhodný pro všechny stravovací profily bodykey, takže jej mohou v rámci individuálního režimu využívat všichni, kdo dodržují plán bodykey by NUTRILITE. Díky tomuto doplňku získáte vytouženou postavu nejen na vánoční svátky, ale i po nich.

Ideální postava

Program bodykey by NUTRILITE Vám pomůže dosáhnout Vašich cílů, ať už potřebujete výrazně zhubnout, nebo jen máte zájem o rady pro udržení hmotnosti. Nejdříve dorazí bodykeyTM Souprava s genetickým testem a pokyny k jeho použití a vrácení. Jakmile zjistíte, který stravovací profil je pro Vás nejvhodnější, můžete se pomocí osobního kódu přihlásit k online platformě Můj bodykey trenér. Součástí soupravy jsou i podpůrné doplňky stravy včetně NUTRILITE All Plant Protein a NUTRILITE Fibre Powder a také užitečná literatura.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím