Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Alamy

Ovládněte chuť k jídlu

Kontrola hmotnosti

Letos v létě Vám pomůžeme dosáhnout vysněné hmotnosti. A začneme velikostí porcí!

Pravda je taková, že čím víc jíme, tím pravděpodobněji přibereme. Kardiovaskulární cvičení nás sice zbaví nějakých kalorií, pokud si ale na přejídání zvykneme, začne růst naše hmotnost i obvod pasu.

Síla porcí

Představu o množství zkonzumovaného jídla často ztrácíme kvůli přílišné velikosti porcí.

Při jídle proto vyzkoušejte následující užitečné rady:

  1. Porce masa, ryby nebo drůbežího by neměla být větší než Vaše dlaň.

  2. Porce rýže, těstovin nebo zeleniny může být stejně velká jako Vaše sevřená pěst.

  3. Porce másla, oleje a cukru by měla být velká maximálně jako špička Vašeho palce.

  4. Porce tvrdého sýra může být stejně velká jako Váš palec.

  5. Dobrot, jako jsou popcorn nebo křupky, si můžete naložit dvě hrsti. Těžších dobrot, jako jsou ořechy, jen jednu hrst.

Zajímavý experiment

Chcete-li porovnat obvykle konzumovanou porci s tím, kolik byste měli jíst, abyste se cítili sytí, zkuste jíst potmě! Připravte si pokrm jako obvykle, posaďte se ke stolu s rozsvícenou svíčkou a chopte se příboru. Sfoukněte svíčku a jezte potmě. Jakmile budete sytí, přestaňte jíst a rozsviťte. Budete překvapeni, jak málo jídla Váš žaludek vlastně potřebuje, abyste se cítili sytí.

Vyhněte se letnímu mlsání

Grilování tučného masa a sýrů během teplých večerů často svádí naše chuťové buňky. Bývá pak obtížné najít dostatečnou vůli a nedopřát si na takovýchto setkáních více, než bychom měli. Pokud Vám to zní povědomě, zkuste chuť k jídlu ovládnout pomocí doplňku stravy.

Smíchejte jeden sáček NUTRILITETM Appetite Controller s tekutinou (vodou nebo šťávou) a užívejte jej třikrát denně vždy před jídlem. Doplněk se v žaludku promění na přírodní gel, díky kterému se budete cítit příjemně sytí. Pomůže Vás tak chránit před přejídáním.

Další podpora

Jako VPA mějte pochopení pro zákazníky, kteří bojují se svou hmotností, a navrhněte jim na zvládnutí chuti k jídlu právě doplněk stravy NUTRILITE Appetite Controller. Pomůže Vám i při představování dalších výrobků a můžete ho citlivě nabídnout zejména zákazníkům značky bodykey by NUTRILITETM, protože zajišťuje rychlé a viditelné výsledky. Je vhodný pro všechny tři stravovací profily bodykey a nejlepších výsledků dosáhnete ve spojení s doplňky Natural Fat Reducer a Natural Carb Reducer (podle toho, který potřebujete).

Smíchejte sáček s tekutinou v průběhu ukázky výrobků nebo uspořádejte obchodní setkání během oběda. Všichni si pak budou moci vyzkoušet, jak málo potřebují jíst, aniž by pociťovali hlad!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím