Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Felix Hug/stocksy

Bojujte s přejídáním

Kontrola hmotnosti

Představujeme nový doplněk stravy, který Vám pomůže zvládat chuť k jídlu.

Proč se někteří lidé přejídají a nedokážou přestat jíst, i když už jsou sytí? Zdá se to jednoduché: když máte hlad, jíte, tělo Vám řekne, kdy má dost. Všichni ale víme, že často míváme chuť na víc a víc jídla a stále se necítíme nasycení.

Malé děti a zvířata mají k jídlu od přírody zdravý vztah. Když mají hlad, chtějí jíst. Když mají dost, ztratí zájem. Jídlo nám začne přinášet potěšení až s věkem, a právě tehdy začne být problémem přejídání.

Jak můžeme jako dospělí znovu získat správný vztah k množství konzumovaného jídla? A kdo nám při tom pomůže?

Ke spokojenosti stačí méně

Značka NUTRILITE představila v kategorii řízení hmotnosti úžasný nový doplněk stravy, který Vám i Vašim zákazníkům pomůže zvládat chuť k jídlu, snížit hmotnost a udržet si ji.

Nenabízíme Vám žádnou novou dietu ani se nebudete muset vzdát svých oblíbených jídel. Náš doplněk stravy Vám pomůže jíst méně, protože díky němu získáte pocit sytosti ještě předtím, než se do jídla vůbec pustíte. Pokrm si tedy budete moci řádně vychutnat, a jakmile budete mít dost, nebude obtížné přestat. Pokud dokážete jíst vhodně velké porce a spokojíte se s menším množstvím, bude řízení hmotnosti mnohem jednodušší.

Jak tento doplněk funguje?

Užívání doplňku NUTRILITE™ Appetite Controller je jednoduché. Abyste při hubnutí dosáhli svého cíle, smíchejte obsah jednoho sáčku s vodou nebo šťávou (toto je velice důležité, doplněk před užitím musíte vždy smíchat s tekutinou) a pijte jej třikrát denně, vždy před jídlem.

NUTRILITE Appetite Controller funguje tak, že přitahuje vodu a v žaludku se promění v gel. Tento gel žaludek částečně zaplní a tlačí na jeho stěny, čímž Vám dodá příjemný pocit sytosti.

Jaké je tajemství tohoto doplňku?

Tajemstvím NUTRILITE Appetite Controller jsou dvě unikátní složky. První je glukomannan získávaný z kořene rostliny konjak. Jedná se o zcela přírodní vlákninu, která přitahuje vodu a v žaludku se mění na gel, abyste se cítili sytí. Druhou je výtažek z černého bezu, který doplňku dodává atraktivní fialovou barvu.

Je pro mě tento doplněk stravy vhodný?

NUTRILITE Appetite Controller je ideální doplněk stravy pro všechny, kdo chtějí snížit hmotnost nebo si ji udržet. Můžete jej užívat v rámci jakéhokoli stravovacího plánu. Je tedy vhodný pro každého, od vegetariánů po milovníky masa, sýrů i koláčů.

Doporučujeme jej také všem, kdo vsadili na program pro řízení hmotnosti bodykey™ by NUTRILITE a je úžasným pomocníkem při navazování komunikace se zákazníky a představování značky bodykey. Skvěle spolupracuje také se všemi dalšími doplňky stravy na řízení hmotnosti značky Amway. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud jej zkombinujete s doplňky stravy Natural Carb Reducer nebo Natural Fat Reducer.

Záleží jen na Vás a Vašich volbách. S NUTRILITE Appetite Controller je ale mnohem snadnější říct: „Děkuji, už mám dost“!

Související obsah

Cesta k úspěšné kontrole hmotnosti

Vitaminy a doplňky stravy

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím