Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© stocksy

Sledujte příjem tekutin

Kontrola hmotnosti

Nový online nástroj značky bodykey vypočítá Váš denní příjem tekutin.

Program bodykey by NUTRILITE™ získal mnoho fanoušků díky svému genetickému testu a stravovacímu plánu na míru. Věděli jste ale, že zakoupením bodykey Soupravy získáte přístup k unikátní Online platformě Můj bodykey trenér , která Vás podpoří na cestě ke štíhlé linii? Kromě odborníků na výživu, užitečných videonahrávek a interaktivních nástrojů Vás nyní bude motivovat i nástroj pro vyhodnocování příjmu tekutin. Je součástí Online platformy Můj bodykey trenér a bude sledovat Vaše pokroky v rámci podpory zdravého životního stylu a řízení hmotnosti.

Pohled zblízka

Nový nástroj vyhodnocuje objem přijatých tekutin (skutečné vs. cílové množství) a upozorní Vás, jakou část z nich tvoří voda a jakou alkohol a vysoce kalorické slazené nápoje. Stačí se přihlásit do Online platformy Můj bodykey trenér , kde se dozvíte, jak příjem tekutin sledovat, vyhodnocovat a řídit. Vyhledejte: „Na tomto místě můžete kontrolovat denní příjem tekutin, abyste se ujistil/a, že dosáhnete svého cíle.“ V části s novinkami o bodykey naleznete dva články, které zvýší Vaše povědomí o důležitosti konzumace dostatečného množství tekutin při snižování hmotnosti.

© shutterstock (1) [M]

Výhody vyzkoušení

Snažíte se pít více vody? Kolik je ale dostatek? Odpověď závisí na každém z nás. Odhaduje se ale, že většina lidí dostatek tekutin nepřijímá, v důsledku čehož mohou trpět bolestmi hlavy, závratěmi a dehydratací. Nástroj pro sledování příjmu tekutin:

  1. Pomůže Vám sledovat příjem tekutin v rámci stravovacího plánu.

  2. Umožní Vám monitorovat příjem tekutin a porovnat ho s denními cíli.

  3. Informuje Vás o množství kalorií ve slazených a alkoholických nápojích.

  4. Motivuje Vás efektivněji monitorovat celkový příjem kalorií.

Vsaďte v podnikání na křížový prodej

Neexistuje lepší způsob, jak získat čistou, průzračnou a chutnou vodu než s eSpring™ Zařízením na úpravu pitné vody! Tento výrobek se snadno propaguje a představuje rovněž ideální příležitost ke křížovému prodeji. Nabídněte zákazníkům, co potřebují, a zároveň rozšiřujte své podnikání.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím