Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyImages

Boříme mýty o snižování hmotnosti...

Kontrola hmotnosti

... a radíme, jak se vyhnout nežádoucím kaloriím.

O snižování a udržování hmotnosti existuje mnoho mylných představ, z nichž mnohé mohou být naší optimální kondici dokonce i na škodu. V tomto článku vyvrátíme ty nejhorší nepravdy a prozradíme, co při hubnutí opravdu funguje.

Tři mýty o snižování hmotnosti:

  1. Zhubněte přísným omezením příjmu potravy. Začneme-li si odepírat jídlo na základě myšlenky, že čím méně kalorií zkonzumujeme, tím méně přibereme, můžeme tělo připravit o nezbytnou vyváženou směsici živin. Naše hmotnost se možná ze začátku rychle sníží, ale v určitý moment se metabolismus zpomalí a tělo dále hubnout odmítne.

  2. Jezte více tuků, abyste zůstali déle sytí. Tento způsob může být pro osoby s vysokým cholesterolem nebezpečný. Mnoho lidí navíc musí snížit příjem tuků, aby zhubli. Nejlepší způsob, jak zůstat déle sytí, je konzumace většího množství ovoce, zeleniny a potravin s vysokým obsahem vlákniny.

  3. Chcete-li snížit svou hmotnost, pijte hodně tekutin. Jedná se pouze o krátkodobé řešení. Množství tekutin Vás sice povzbudí, ale vzhledem k tomu, že pak tělo stejně vyloučí jen tekutiny, zůstane Vaše hmotnost beze změny. Lépe se toxinů zbavíte snížením konzumace alkoholu a cukru.

Na hubnutí neexistuje univerzální recept

Potíž mnoha plánů na snižování hmotnosti je, že nefungují u všech. Každý jsme jedinečný, a pokud bychom všichni jedli stejná jídla, někdo by se cítil sytý a plný energie, zatímco jiní by byli nesví a unavení.

Programy na snižování hmotnosti, jako je bodykey by NUTRILITETM, ale s tímto faktem pracují. Nejdříve se proto provede genetický test, který stanoví, jaké pokrmy Vašemu tělu nejlépe vyhovují. Program Vám tak na cestě k nižší hmotnosti nebo při udržování ideální postavy pomůže mnohem lépe.

Výzkumníci, kteří na programu pracují, vědí, že chceme-li dosáhnout optimální kondice, musí někteří z nás konzumovat méně tuků a jiní zase méně sacharidů. Vyvinuli proto tablety, které se snadno polykají a podpoří osoby s různými potřebami.

Představte si skupinu lidí, jak u jednoho stolu jí pizzu. Ti, kdo potřebují snížit konzumaci sacharidů, by měli užít Natural Carb Reducer, který zablokuje vstřebávání až dvou třetin sacharidů z běžného jídla o 600 kaloriích. Budou si tak moci pizzu vychutnat bez obav, protože jejich tělo vstřebá sacharidů jen zlomek. Podobně si mohou pizzu dát i ti, kdo tloustnou z tuků. Stačí, když užijí Natural Fat Reducer. Blokuje až 27 % tuků z jídla a minimalizuje jejich vstřebávání.

Berte na vědomí:

NEUŽÍVEJTE Natural Carb Reducer a Natural Fat Reducer současně! Program bodykey by NUTRILITE odhalí, zda některý z těchto doplňků stravy potřebujete k udržení ideální hmotnosti nebo zda je třeba jen vyvážit příjem sacharidů a tuků.

Související obsah

Nový pohled na řízení hmotnosti

Kontrola hmotnosti

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím