Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyImages

Vědecký pohled na řízení hmotnosti

Kontrola hmotnosti

Odborníci ze společnosti Amway představují bodykey by NUTRILITE na konferenci o výživě a genetice.

Značka bodykey by NUTRILITE™ se v nedávné době znovu stala středem zájmu vědecké obce. Dr. René Roth-Ehrang, Katharina Pröll a Dr. Nicole Bauer představili na mezinárodní konferenci o výživě a genetice NuGOweek v Kodani moderní program pro řízení hmotnosti. Akci organizovala asociace výživy a genomiky Nutrition and Genomics Association (NuGO), jejímiž členy jsou univerzity a výzkumné ústavy zabývající se výživou na molekulární úrovni, výživou na míru, nutrigenomikou a nutriční systémovou biologií. Jejich cílem je podněcovat vědecký výzkum a vývoj.

Konference se koná každý rok a v roce 2016 se soustředila na vzájemné působení genů, prvků životního stylu a střevního prostředí. „Jsme velice hrdí, že jsme svůj výzkum mohli představit jako vědeckou posterovou prezentaci,“ řekla po konferenci Nicole Bauer. „Společnost Amway se pravidelně účastní nejen této konference, ale i jiných vědeckých setkání.“ Podporuje rovněž výzkumy mladých vědců v oblasti nutrigenomiky a udílí jim ocenění NUTRILITE. Amway Evropa sponzoruje také cenu NuGO pro nejlepší vědeckou posterovou prezentaci.

Zleva doprava: Dr. Nicole Bauer, Dr. René Roth-Ehrang a Katharina Pröll

Vědecký výzkum je naší prioritou

Není to poprvé, co společnost Amway představovala bodykey by NUTRILITE v přítomnosti dalších vědců. Již dříve v tomto roce byl Dr. René Roth-Ehrang pozván jako odborník na mezinárodní konferenci Personalised Nutrition 2.0 do Amsterdamu. Špičkoví akademici z celého světa (z institucí, jako je Weizmannův institut, Univerzita v Cambridgi či Univerzita East Anglia) zde představili své nejnovější výzkumy v oblasti mikrobiomu, nutrigenomiky a výživy na molekulární úrovni. Všechny prošly procesem peer review a některé ještě nebyly oficiálně publikovány.

Výzkum má ve společnosti Amway dlouhou historii stejně jako spolupráce s univerzitami z celého světa. Hlavním cílem výzkumu je podpora vývoje moderních výrobků. Společnost Amway má úzké vazby na akademickou obec a špičkové vědce zve do Vědeckého poradního sboru NUTRILITE. Jedním z těchto vědců je i profesor Gary Williamson z Fakulty potravinářských věd a výživy Univerzity v Leedsu. Základem značky NUTRILITE je věda spojená s respektem k přírodě. NUTRILITE je jednou z nejúspěšnějších značek doplňků stravy na světě právě díky kombinaci toho nejlepšího z vědy a z přírody.

Související obsah

Nový pohled na řízení hmotnosti

Kontrola hmotnosti

více

Osobní i obchodní zkušenosti s bodykey

Kontrola hmotnosti

více

Studie potvrzuje blahodárné účinky omega-3

Vitaminy a doplňky stravy

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím