Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Stocksy

Tři cviky, které otestují Vaši kondici

Kontrola hmotnosti

Buďte tento měsíc aktivní a přibalte si proteinovou tyčinku!

S příchodem jara začínáme znovu pociťovat příval energie a touhu po nových aktivitách. Se stoupajícími teplotami, hezčím počasím a jarními kvítky může být pro mnohé z nás snadnější najít motivaci venku.

Pokud jste ale trávili více času na pohovce než intenzivním cvičením, buďte na začátku své cesty k vysněné kondici opatrní a trpěliví. Výsledky se na Vašem těle mohou začít projevovat až po dvou měsících pravidelného cvičení, takže se v prvních týdnech nenechte odradit. Je ale důležité, abyste si od začátku své výkony měřili, a jasně tak viděli svá zlepšení.

Několik základních testů k vyhodnocení Vaší kondice:

© Stocksy

Jeden a půl kilometru chůze či běhu (kardiovaskulární) – změřte si, za jak dlouho ujdete či uběhnete (v závislosti na své kondici a pohyblivosti) vzdálenost jednoho a půl kilometru. Cílem je, aby při příštím měření, například o dva týdny později, byl Váš čas lepší.

© Stocksy

Kliky (síla horní poloviny těla) – kliky představují skvělý způsob, jak otestovat svou sílu. Zapojujete při nich totiž mnoho různých svalů, včetně svalů zádových, tricepsů a ramen. Zaujměte polohu na kliky (pokud nejste v kondici, můžete se opřít o kolena) a bez zastavení jich proveďte co nejvíce.

© Stocksy

Prkno (síla středu těla) – cvik zvaný „prkno“ skvěle měří sílu svalů ve středu Vašeho těla. Zaujměte stejnou polohu jako při kliku, ale lokty a předloktí položte na zem. Dokonale vyrovnejte své tělo od hlavy až po paty. Poté měřte, jak dlouho v této poloze vydržíte.

Fyzická aktivita ale není jedinou součástí rovnice Vašeho zdraví ani jedinou cestou k dosažení Vašich cílů. Velkou roli hraje i strava. Při cvičení potřebuje Vaše tělo palivo, takže před tréninkem i po něm nezapomeňte jíst potraviny bohaté na bílkoviny.

Energetická bomba do kapsy

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

NUTRILITE™ Proteinovou tyčinku můžete mít neustále po ruce jako svačinku před i po cvičení. Vejde se do kapsy a obsahuje 32 % bílkovin, vybrané vitaminy B, množství vlákniny a neobsahuje téměř žádný cukr. Tyčinky lze zakoupit ve dvou lahodných příchutích (čokolády nebo karamelu a vanilky) a pomohou Vašim svalům při zotavování.

Využijte nádherné jarní dny a bavte se cvičením venku. S pomocí správné motivace a vyvážené stravy pocítíte rozdíl velice rychle.

Související obsah

Osobní i obchodní zkušenosti s bodykey

Kontrola hmotnosti

více

Zbavte se deprese ze špatného počasí

Aktivní životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím