ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Tancem ke krásnější postavě

Kontrola hmotnosti

Vyzkoušejte si doma následující cviky, nejsou třeba žádné cvičební pomůcky!

Ke sportu nepotřebujete tělocvičnu, protože do formy Vás dostane například i tanec. Pořádně si zacvičit a rozhýbat své tělo do rytmu můžete venku i v obývacím pokoji. Zlepšete svou kondici a dobře se bavte s následujícími cviky inspirovanými tancem.

1) Plié dřepy

Zaměřují se na hýždě a stehna
Chcete-li provést běžný dřep, postavte se s rozkročenýma nohama tak, aby palce směřovaly vpřed. Chcete-li se zaměřit na vnitřní stranu stehen a provést plié dřep, nasměrujte palce do stran. Ohněte kolena a podřepněte. Kolena udržujte nad chodidly a záda mějte narovnaná. Na tři sekundy v této pozici vydržte a poté vstaňte. Chcete-li cvik zintenzivnit, přidejte ohýbání bicepsů.

2) Prudké pohyby

Zaměřují se na hýždě, stehna a lýtka
Prudké pohyby při tanci (např. skákání) rozpumpují Vaše srdce a pomohou posílit Vaše nohy. Vyskočte co nejvýše přímo vzhůru, zatněte břišní svaly a snažte se přistání ztlumit dopadem na špičky. Ruce vytahujte vzhůru, abyste procvičili i ramena.

3) Zdvihání kolen

Zaměřuje se na trup
Snadným aerobním pohybem, který nevyžaduje použití žádných cvičebních pomůcek, je standardní zvedání kolen. Pusťte si tedy svou oblíbenou hudbu a začněte se hýbat! Střídavě zvedejte kolena co nejvýše a vtahujte břišní svaly dovnitř. Cvik připomíná sedy-lehy vestoje. Živá taneční hudba Vám dodá energii. Zdá se Vám tento cvik příliš jednoduchý? Rozprouděte svou krev ohýbáním bicepsů nebo zvedáním rukou. Procvičíte tak celé tělo.


Veškerý pohyb samozřejmě přijde vniveč, pokud okamžitě sáhnete po smažených hranolcích nebo bonbonech. Dostanete-li po cvičení na něco chuť, napijte se vody nebo bodykeyTM Bylinného čaje (5) a vyberte si některou z bodykey Tyčinek. Jsou k dispozici v dietních profilech se sníženým obsahem sacharidů, tuků nebo s vyváženým množstvím obou složek. Všechny tři typy tyčinek lze zakoupit ve dvou lahodných příchutích: s čokoládovou příchutí (1) a s příchutí červeného ovoce (2).

Můžete si rovněž rychle připravit bodykey Krémový koktejl s příchutí vanilky (3) nebo čokolády (4). I koktejly lze zakoupit ve třech dietních profilech: se sníženým obsahem sacharidů, tuků nebo s vyváženým množstvím obou složek. Připravit je lze v praktickém a snadno použitelném bodykey by NUTRILITETM Šejkru . Můžete si v něm brát s sebou na cesty doplňky stravy ve formě tablet i prášku a oblíbené nápoje. Díky přihrádkám lze totiž vše uložit na jednom místě. Pokročilý design se spirálou Vám pomůže připravovat lahodné šejky a koktejly.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím