Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Tancem ke zdravě vyhlížející postavě

Kontrola hmotnosti

Tančení doma je skvělý způsob, jak se dostat do formy.

Ke sportu nepotřebujete tělocvičnu, protože do formy Vás dostane například i tanec. Pořádně si zacvičit a rozhýbat své tělo do rytmu i v obývacím pokoji. Zlepšete svou kondici a dobře se bavte s následujícími cviky inspirovanými tancem.

1) Plié dřepy

Zaměřují se na hýždě a stehna
Chcete-li provést běžný dřep, postavte se s rozkročenýma nohama tak, aby palce směřovaly vpřed. Chcete-li se zaměřit na vnitřní stranu stehen a provést plié dřep, nasměrujte palce do stran. Ohněte kolena a podřepněte. Kolena udržujte nad chodidly a záda mějte narovnaná. Na tři sekundy v této pozici vydržte a poté vstaňte. Chcete-li cvik zintenzivnit, přidejte ohýbání bicepsů.

2) Prudké pohyby

Zaměřují se na hýždě, stehna a lýtka
Prudké pohyby při tanci (např. skákání) rozpumpují Vaše srdce a pomohou posílit Vaše nohy. Vyskočte co nejvýše přímo vzhůru, zatněte břišní svaly a snažte se přistání ztlumit dopadem na špičky. Ruce vytahujte vzhůru, abyste procvičili i ramena.

3) Zdvihání kolen

Zaměřuje se na trup
Snadným aerobním pohybem, který nevyžaduje použití žádných cvičebních pomůcek, je standardní zvedání kolen. Pusťte si tedy svou oblíbenou hudbu a začněte se hýbat! Střídavě zvedejte kolena co nejvýše a vtahujte břišní svaly dovnitř. Cvik připomíná sedy-lehy vestoje. Živá taneční hudba Vám dodá energii. Zdá se Vám tento cvik příliš jednoduchý? Rozprouděte svou krev ohýbáním bicepsů nebo zvedáním rukou. Procvičíte tak celé tělo.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím