Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Oslavujme

Kontrola hmotnosti

Online platforma Můj bodykey trenér bude představena na dalších pěti trzích. Zakupte si bodykey Soupravu již dnes!

Online platforma Můj bodykey trenér přichází na dalších pět trhů. A máme pro Vás ještě jednu skvělou zprávu: můžete se také těšit z nového bodykey by NUTRILITETM Šejkru!

Váš osobní poradce

Tento měsíc budou moci začít kompletní program bodykey by NUTRILITE využívat VPA a zákazníci na pěti nových trzích: v České republice, Finsku, Maďarsku, Rumunsku a Švédsku.

To znamená, že lidé na těchto trzích se již brzy budou moci sami seznámit s holistickým, udržitelným a na míru vytvořeným plánem na snížení a udržování hmotnosti.

Program byl navržen tak, aby vyhovoval požadavkům jednotlivých uživatelů a jejich DNA. Zároveň posiluje motivaci, která je k dosahování cílů nezbytná. Budete tedy schopni usilovat o pozitivní výsledky nejen krátkodobě, ale i v dlouhodobém horizontu.

Nejmodernější metody s ověřenými výsledky

Program bodykey by NUTRILITETM pracuje s výsledky genetického testu a bere v úvahu rovněž Váš životní styl, stravování a preferované pohybové aktivity. Poté Vám na míru vytvoří jedinečný Stravovací a cvičební plán.

Jakmile se do programu bodykey by NUTRILITE zapojíte, okamžitě získáte přístup k radám a informacím sesbíraným od odborníků, výživových poradců a behaviorálních psychologů. Rovněž budete moci využít tisíce receptů, více než 70 instruktážních videonahrávek se cvičením od našeho odborníka na fitness, Steva Mellora, a pokročilé nástroje pro monitorování Vašeho pokroku.

Chcete-li si výhody tohoto programu vyzkoušet, stačí si objednat bodykey Soupravu a pustit se do práce. Udělejte si genetický test, vyplňte dotazník ohledně osobních preferencí a následně Vám bude vytvořen Stravovací a cvičební plán. Poté se již budete moci soustředit na vhodné cvičení a jídelníček, které Vám byly sestaveny na míru. Pomáhat Vám budou nejlepší výrobky NUTRILITE a speciální brožura napsaná našimi odborníky.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím