Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Začněte zdravě, zůstaňte fit!

Kontrola hmotnosti

Zlepšete v novém roce svou kondici i stravu: Amway Vám pomůže!

Většina z nás začíná v lednu nový rok s těmi nejlepšími úmysly. Jsme rozhodnuti pravidelně cvičit a hlídat si, co jíme. Vyzkoušejte letos následující tipy a Vaše šance dodržet předsevzetí se značně zvýší.

Podpůrná kombinace

Praktické výrobky iCookTM, které udržují výživovou hodnotu pokrmů, Vám společně s přínosy výrobků bodykey by NUTRILITETM od společnosti Amway zajistí pocit pohody a optimální hmotnost po celý rok.

Používáte již výrobky bodykeyTM nebo bodykey Soupravu nebo uvažujete o jejich koupi? Online platforma „Můj bodykey trenér“ je skvělým internetovým nástrojem s mnoha recepty, který Vám pomůže na Vaší cestě ke snížení hmotnosti. Nenechte si jej ujít, již brzy se objeví na Vašem trhu!

Vlevo naleznete podrobnosti o chutných výrobcích a řešení bodykey pro hubnutí na míru.

Správné vaření s nádobím značky iCook

Stylová sada nádobí iCook byla chytře navržena tak, abyste s ní při každém vaření dosáhli těch nejlepších výsledků. Využívá metodu vaření při nízké vlhkosti VITALOKTM, díky které je zachováno o třetinu více vitaminů a minerálních látek v porovnání s běžnými metodami vaření.
Díky tomu je nádobí značky iCook více než jen prémiovou kolekcí kvalitního nádobí. Každý hrnec, pánev nebo jiná součást tohoto promyšleného systému Vám pomohou za použití menšího množství tuku vytvořit lákavé a výživné pokrmy, které si zachovají nutriční hodnoty a představují tak to nejlepší pro celou rodinu.

Snadné vaření, snadné čištění, úspora energie

Sady nepřilnavého nádobí jsou vybaveny speciálním superodolným povrchem DURAMICTM a každá pánev je dodávána s poklicí z tvrzeného skla. Díky tomu jsou pracovní povrchy chráněny před rozstřikem jídla a Vy můžete bez ztráty tepla sledovat, co se děje vevnitř nádobí. Vaření je tedy snadno kontrolovatelné a energeticky úsporné. Nádobí z nerezové oceli také skvěle využívá energii a je velice snadno omyvatelné.
Nádobí iCook funguje perfektně na keramických, plynových, elektrických i indukčních plotýnkách včetně magnetické indukce. Zaručuje perfektní tepelnou vodivost, nereaguje s potravinami a nikdy nenaruší chuť jídla.

Začínáme

Sedmidílná Startovací sada představuje skvělý úvod do světa výhod nutričně vyváženého vaření VITALOK. 27dílná Luxusní rodinná sada obsahuje vše, co potřebujete na okázalý večírek nebo velkou rodinnou oslavu.

iCook Luxusní rodinná sada (27 dílů)


iCook je perfektním řešením jak pro začátečníky, kteří potřebují základní výrobky, tak pro zkušené kuchaře hledající sadu nádobí prvotřídní kvality.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím