Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Nechcete v zimě přibrat?

Kontrola hmotnosti

Pět způsobů jak si v zimě udržet optimální hmotnost.

Společně s vánočním obdobím přichází i nabité rozvrhy a spousta lákadel, která nám brání úspěšně hubnout. Letos v zimě Vám ale ke správnému stravování a dobré kondici pomůže program na snížení hmotnosti bodykey by NUTRILITETM. S jeho pomocí je udržení ideální hmotnosti a dosažení zdravého životního stylu hračkou! A abychom Vás ještě více motivovali, představujeme Vám pět jednoduchých rad, díky kterým snadno a zábavným způsobem zůstanete fit a budete se skvěle cítit po celou chladnou zimu.

1) Užívejte si sluneční paprsky

Nedostatek slunečního světla může způsobovat pokles chemické látky serotonin vytvářené v mozku, která nám dodává dobrou náladu. Snažte se proto využívat co nejvíce přirozeného světla i v době, kdy se dny zkracují a příležitostí ke vstřebávání slunečních paprsků ubývá. Chcete-li využít zimní slunce naplno, choďte během přestávek na kávu nebo na oběd na čtvrthodinové vycházky, a je-li to možné, umístěte svůj pracovní stůl blízko okna. Slunce v zimě sice nesvítí neustále, ale přesto může pro Vaše celkové zdraví udělat divy!

2) Jezte zimní ovoce a zeleninu

Nakupujte plodiny, které jsou v zimě přirozeně zralé. Zahrňte do svých pokrmů čerstvou brokolici, mrkev, kapustu, pomeranče, sladké brambory a dýně sklízené na podzim! Všechny tyto potraviny chutnají v tuto roční dobu naprosto fantasticky, takže se jimi zásobte – Vaše strava tak zůstane barevná a zdravá.

3) Hýbejte se

Je-li to možné, snažte se pravidelně cvičit nebo si doma najděte fyzickou aktivitu, která Vás bude opravdu bavit. Do obchodů nejezděte autem, ale choďte pěšky, a namísto výtahů používejte schody! Kupte si DVD se cvičením, pusťte si oblíbenou hudbu a tancujte nebo vezměte děti bruslit – a zapojte se také!

4) Mlsejte chytře

Vánoční období bývá často plné stresu, protože je třeba bavit hosty a nakoupit dárky – nemusí nám proto zbýt čas na přípravu vyvážených jídel a dokonce ani na to, abychom si je v poklidu vychutnali. Na cestách ale nepodlehněte kalorickým svačinkám. Raději se vyzbrojte instantními pokrmy bodykeyTM ve formě polévek, tyčinek a koktejlů – zastaví hlad i kila navíc!

5) Řešení bodykey

bodykey by NUTRILITETM nabízí pro Váš dietní plán skvělá řešení.

Výrobek Natural Carb Reducer je založen na 100% přírodním vlákninovém výtažku z bílých fazolí a brání vstřebávání až dvou třetin sacharidů z běžného jídla o 600 kaloriích. Výrobek Natural Fat Reducer je založený na 100% přírodním vlákninovém výtažku z kaktusu opuncie a brání vstřebávání až 27 % tuků obsažených v jídle. Zkuste tyto dva přípravky zkombinovat s výše uvedenými radami a v zimě dozajista nepřiberete!

Seznamte se s řešením pro kontrolu hmotnosti bodykey by NUTRILITETM a s úžasnou řadou vysoce kvalitních instantních pokrmů a dalších výrobků, které byly speciálně navrženy s cílem pomoci Vám při snižování hmotnosti. Jsou praktické, lahodné a zdravé – můžete si je vychutnat kdekoli a kdykoli. Navíc obsahují pouze sladidla schválená Institutem zdraví Nutrilite bez umělých barviv.

Více informací naleznete zde .

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím