Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

To nejlepší z přírody

Vitaminy a doplňky stravy

Slavíme 80 let úspěchu značky NUTRILITE.

V roce 1934 vytvořil Carl Rehnborg první multivitaminový a multiminerální doplněk stravy, který se začal prodávat v severní Americe. Jeho myšlenky pomohly změnit naše uvažování o výživě a jídle a dnes je jeho vize naší nejprodávanější značkou*.

Od semínka k doplňku stravy


Tvůrce značky Nutrilite Carl Rehnborg

Během uplynulých 80 let jsme kráčeli v Rehnborgových šlépějích a dále jsme zdokonalovali výrobky NUTRILITE™. Špičkoví zemědělští odborníci a vědci sklízejí na našich ekologických farmách to nejlepší z přírody a získané látky s použitím důmyslných vědeckých metod v laboratořích obohacují a vylepšují.
Díky přísným kontrolám kvality dokážeme sledovat nejen kvalitu přísad, které sami používáme, ale i přísad od externích dodavatelů. Náš program certifikace NUTRICERT™ je zárukou toho, že všechny složky obsažené v našich výrobcích splňují naše standardy. Program je založen na nejlepších postupech udržitelného zemědělství a důsledně jej prosazujeme.

Sociálně odpovědná značka

Aby byl zajištěn pozitivní dopad na životní prostředí, využívá se při výrobě značky NUTRILITE zásad a postupů udržitelného zemědělství. Na více než 6 400 akrech zemědělské půdy se pěstují rostliny, které se poté sklízí v souladu s přírodou, tj. bez chemie a pomocí udržitelných metod.

Chceme však také pozitivně ovlivnit svět! V rámci kampaně NUTRILITE Power of 5 ve spolupráci s organizací CARE bojujeme v celosvětovém měřítku proti dětské podvýživě. Vyvinuli jsme výživový doplněk stravy s mikroživinami NUTRILITE™ Little Bits™ v podobě jednogramových sáčků. Obsah těchto sáčků lze přidat do libovolného jídla a doplnit tak výživové potřeby dětí o 15 základních vitaminů a minerálních látek.

Síla v číslech

Značka NUTRILITE se chce podělit o své objevy se světem. Ve městě Buena Park v Kalifornii (USA) vznikl tzv. NUTRILITE Health Institute. V tomto institutu se vědci, odborníci a pedagogové z celého světa podílí na výzkumu praktických řešení, která mají pomoci lidem dosáhnout optimálního zdraví. Každý měsíc zde provádějí 25 000 testů a přes 500 000 hodnocení jakosti, aby byla zajištěna kvalita, čistota, účinnost a bezpečnost všech výrobků značky NUTRILITE.

Výsledek? Ze semínka myšlenky, které zasel Carl Rehnborg před 80 lety, vyrostla značka NUTRILITE, která je nyní celosvětovou jedničkou mezi prodávanými vitaminy a doplňky stravy.*


* Zdroj: Společnost Euromonitor International Limited; Vitaminy a doplňky stravy, globální maloobchodní prodej, 2013.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím