Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

NUTRILITE Natural Multi Carotene

Vitaminy a doplňky stravy

Proč jsou ovoce a zelenina tak barevné? A jaké výhody nabízí karoten?

Karotenoidy jsou jedním z nejčastějších skupin pigmentů vyskytujících se v přírodě. A právě ony dodávají ovoci a zelenině jejich barvy. Žlutá a oranžová v mrkvích, meruňkách, dýních a batátech pochází z luteinu a lákavá zeleň špenátu a kapusty z chlorofylu.

Ochrana očí

Karoten a lutein jsou dva z více než 600 známých karotenoidů. Například beta-karoten je důležitý pro zdravé oči a vitamin A chrání povrch rohovky.

Podpora vitaminu A

NUTRILITE™ Natural Multi Carotene je doplněk stravy s antioxidačními účinky a spektrem karotenoidů z přírodních zdrojů. Jedná se o exkluzivní komplex karotenoidů podobný těm, které lze najít v ovoci a zelenině. Doplněk stravy NUTRILITE Natural Multi Carotene je důležitý obzvláště pro ty, kdo nemají pravidelné stravovací návyky nebo kteří nemohou přijímat dostatek ovoce a zeleniny. Neobsahuje umělá sladidla, barviva, dochucovadla ani konzervační látky, neobsahuje lepek, laktózu a bezpečně ho mohou užívat i diabetici.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím