Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Užitečné antioxidanty

Vitaminy a doplňky stravy

Postavte se škodlivému účinku volných radikálů – uvnitř i zvenčí.

NUTRILITE

Volné radikály vznikají, pokud naše tělo využije molekuly kyslíku nebo pokud je poškozujeme kouřením, znečištěním nebo stresem. Tělo ztrácí rovnováhu a je třeba mu dodat pozitivní náboj – antioxidanty – přirozenou obranu před poškozením volnými radikály. Mezi užitečné antioxidanty patří např. vitaminy A, C a E či jiné výživové látky, jako jsou koenzym Q10 a karotenoidy. Naše strava nám ale neposkytuje dostatek živin - obzvláště vitaminu C, které naše tělo nedokáže samo vytvářet. Značka NUTRILITE™ nabízí tři doplňky stravy, které Vám pomohou předcházet poškození buněk uvnitř Vašeho těla: NUTRILITE Natural Multi Carotene, Vitamin C Plus a Coenzyme Q10.

ARTISTRY

S věkem se tvorba kolagenu - stavebního kamene pleti - zpomaluje a pleť začíná ztrácet poddajnost, pružnost a hydrataci. K tomuto jevu dochází obzvláště vystavujeme-li pleť vnějším vlivům, jako jsou např. sluneční UV paprsky. 100 % uživatelek výrobku ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ Vitamin C + výtažek z divokého jamu dosáhlo viditelného zlepšení vrásek v oblasti rtů/úst a očí již po 16 týdnech jeho používání. Dalším skvělým výrobkem pro boj s účinky volných radikálů je ARTISTRY essentials Zklidňující krém, ultrajemný krém, který okamžitě hydratuje a zklidňuje podrážděnou pleť a chrání ji před poškozením volnými radikály.

Pestré barvy ovoce a zeleniny

Léto nabízí širokou škálu čerstvého ovoce a zeleniny, které Vám pomohou posílit tvorbu antioxidantů. Ovoce a zelenina různých barev obsahují různé typy fytonutrientů důležitých pro obnovu buněk. Takže si na talíř každý den nachystejte spoustu barevného ovoce a zeleniny.

Další informace o výrobcích naleznete na stránkách značek NUTRILITE a ARTISTRY Péče o pleť.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím