Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Postup na další úroveň

Vitaminy a doplňky stravy

Základy již znáte. Dr. Kurscheid Vás nyní seznámí s několika pokročilými cviky.

V srpnovém vydání Amagramu Online jste se seznámili s několika cviky pro začátečníky. Nyní, když se cvičení začalo blahodárně projevovat na Vašich břišních, stehenních a hýžďových svalech, nastal čas postoupit na další úroveň.

Cvik 1: Cvičení s posilovacími táhly

Tento cvik slouží k posilování ramenních svalů (deltových). Postavte se na táhlo a rozkročte se do šíře ramen. Levý konec táhla uchopte pravou rukou a pravý konec levou rukou. Z této výchozí pozice začněte zvedat své již mírně ohnuté ruce až do úrovně ramen, ale ne výše. Poté ruce pomalu spusťte dolů do původní polohy.

Vezměte prosím na vědomí. Posilovací táhla jsou k dispozici s různými úrovněmi odporu. Při tomto cvičení by ženy měly používat táhlo se středním odporem a muži s vyšším odporem. Ženy mohou také používat jedno posilovací táhlo se střední úrovní odporu a muži táhla dvě. Vybrané posilovací táhlo by mělo umožňovat maximálně 12 opakování.

Cvik 2: Boční prkno

Tento cvik slouží k posílení bočních břišních svalů, hýždí a svalů v nohách.
Pro začátečníky: Položte se na pravý bok, pravý loket položte na zem. Zvedněte boky tak, aby bylo celé tělo v jedné rovině, a držte po dobu 45 sekund. Cvik opakujte i na druhém boku.
Pro středně pokročilé: Natáhněte horní ruku za hlavu.
Pro pokročilé: Ležíte-li na pravém boku, pokrčte zároveň levou ruku a koleno a zase je natáhněte. Cvik opakujte i na druhém boku.

Rady od Dr. Kurscheida

Opakování a střídání jednotlivých cviků třikrát se vyrovná lehkému procvičení celého těla – za pouhých šest minut!

Nezapomeňte tělu poskytovat dostatek hořčíku – použijte např. nový výrobek od společnosti Amway – AMWAY™ Mineral Sticks!

K posílení svalů použijte NUTRILITE™ All Plant Protein. Vylepšete jím například tuto výtečnou snídani.

Rýžový nákyp s pistáciemi a rozinkami

  1. 25 g dlouhozrnné rýže

  2. 250 ml mléka (polotučného nebo plnotučného)


  3. 1 lžíce výrobku NUTRILITE All Plant Protein

  4. 10 g cukru krystal

  5. 10 g rozinek

  6. ½ lžičky mleté skořice

  7. 10 g posekaných pistácií

  8. kousek másla


Pokyny

Vložte rýži do cedníku a propláchněte studenou vodou, dokud nebude voda čirá. Namočte rozinky do teplé vody.
V nádobě s nepřilnavým a silným dnem přiveďte k varu mléko, přidejte rýži, snižte teplotu a nechte 15 minut vařit. Často míchejte, aby se rýže nepřichytila ke
dnu nádoby.

Když je rýže uvařená, vmíchejte cukr, jednu lžíci proteinového prášku, okapané rozinky a skořici. Nandejte do menší misky a podávejte teplé.

Rýžový nákyp můžete také podávat ve formě zákusku. Sundejte nádobu s rýží z ploténky a nechte chvíli vychladnout. Malý plastový pohárek vytřete máslem, naberte rýži, upěchujte lžící a vyklopte na menší talíř. Posypte pistáciemi a podávejte.

Počet porcí: 1

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím