Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Myslete v létě na svou kondici

Vitaminy a doplňky stravy

Rada odborníka: jak o prázdninách nepřibrat.

Trenér bodykey Steve Mellor

O prázdninách bychom měli odpočívat a dobíjet baterie – ne však přestat dodržovat zdravý životní styl a zapomenout o hlídání hmotnosti. Ve svých plánech na dovolenou se tedy soustřeďte na destinace, které nabízí příležitosti k různým fyzickým aktivitám, které budou bavit Vás i celou Vaši rodinu.


Jak si udržet kondici ve městě

Skvělý způsob k udržení dobré fyzické kondice představují prohlídky památek. Některá města přímo vybízejí k prohlídkám ve sportovním stylu – například Benátky či Amsterdam (zde lze až 70 % cest absolvovat na kole). Budete-li na návštěvě u příbuzných, zajděte na koupaliště nebo k jezeru, vezměte si do parku piknikový košík a hrajte frisbee nebo využijte příležitosti k pěší turistice. A věřte tomu nebo ne, příležitost ke kardio cvičení nabízí i nakupování – stačí si jen nákupní tašky představit jako činky!

Jak si udržet kondici na pláži

Chcete-li v létě zamířit na pláž, můžete dělat mnohem víc, než jen ležet a opalovat se. Mezi skvělá cvičení patří plávání a vodní hry, potápění, surfování a vodní pólo nebo také běhání po pláži. Běh po písku je navíc 2,4-krát náročnější než běh po tvrdém povrchu, takže spálíte více kalorií! Hry na pláži mohou být také velice zábavné – plážový volejbal je klasika a děti ho milují. Pokud si s sebou vezmete pár levných dětských golfových holí a míčků na hraní, můžete si vytvořit vlastní minigolfové hřiště. Nebo si na pláž přineste vodní pistole a zorganizujte bitvu!

Buďte připraveni

Jednou ze základních strategií, jak si zajistit správnou hmotnost, je být připravený. Začněte den výživnou, ale lehkou snídaní – můžete si připravit například vejce, ovoce, jogurt, müsli či hnědý chléb. (Jíte-li výrobky s nízkým obsahem tuku, nezapomeňte, že „s nízkým obsahem tuku“ často znamená „s vysokým obsahem cukru“!) Do nového dne si s sebou přibalte několik bodykey™ Tyčinek, Koktejlů, Polévek a Bylinný čaj nebo vlastní sendvič, do kterého přidáte NUTRILITE™ All Plant Protein (níže naleznete skvělý recept!). Jsou to chutné svačinky, které Vás zasytí.

Výše uvedené aktivity mají ještě jednu výhodu – jsou protiváhou přejídání a navíc si celá rodina odnese krásné vzpomínky!


–Steve Mellor

Recept na úspěch

Vyzkoušejte tento lahodný recept a připravte se na letní prázdniny!


Sendvič s modrým sýrem, jablkem a celerem

Suroviny

  1. 2 housky (kaiserky)

  2. 120 g sýra s modrou plísní (Gorgonzola, Rokfór, Stilton)

  3. 1 lžíce výrobku NUTRILITE All Plant Protein

  4. 2 stonky řapíkatého celeru

  5. mléko nebo jogurt podle potřeby

  6. polovina červeného jablka

  7. citronová šťáva


Počet porcí: 2

Sýr s listy celeru a proteinovým práškem vložte do mixéru a dohladka rozmixujte. Pokud je vzniklý krém příliš hustý (záleží na tom, jaký jste zvolili sýr), můžete jej zředit trochou mléka nebo jogurtu.
Housky přepulte, jablko omyjte a nakrájejte na tenké plátky. Jablko zakapejte citronovou šťávou, aby nezhnědlo, a pak jej osušte. Celer pokrájejte. Sýrový krém namažte na rozpůlené housky, poklaďte plátky jablka, posypte nakrájeným celerem, přikryjte svrchní částí housky a podávejte.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím