Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Podpora pro Vaše kosti

Vitaminy a doplňky stravy

Investujte do zdraví svých kostí s pomocí nového výrobku NUTRILITE Cal Mag D Plus.

Snadno je začneme považovat za samozřejmost, potřebují ale pravidelnou péči a podporu. Musí Vám přece vydržet po celý život. O co se jedná? O Vaše kosti! Lidské tělo obsahuje 206 složitě propojených kostí. Kostra ale neslouží jen k podpoře těla – jedná se také o živoucí organismus.

Silné i do budoucna

Optimální doba k budování hustoty a síly kostí pravidelným cvičením je ve věku od 18 do 30 let. Činnosti jako pěší turistika, jogging nebo tanec nepodporují jen růst svalů, ale i sílu Vašich kostí. Jedná se totiž o aktivity, kdy tělo musí nosit svou hmotnost, což je pro kosti přínosnější než sporty jako například plavání či jízda na kole.

Kosti se nepřestávají vyvíjet ani po dosažení dospělosti a naší konečné výšky. Vývoj kostí je dlouhodobý proces a při udržování kvality kostí nám pomáhají vápník, hořčík a vitamin D. Výrobek NUTRILITETM Cal Mag D Plus je skvělým zdrojem vápníku a hořčíku a pomůže Vám přijímat těchto živin dostatečné množství – v opačném případě by si tělo potřebný vápník odebralo právě z Vašich kostí.

Váš přítel vitamin D

Novinkou výrobku NUTRILITE Cal Mag D Plus je přidaný vitamin D, který tělu pomáhá vápník vstřebávat. Je-li naše pleť vystavena slunečnímu záření, produkuje tělo vitamin D3 přirozeným způsobem. Během dlouhých potemnělých zimních měsíců ale nemusíte mít slunce dostatek. I v létě svou pleť chráníte před přílišným vystavením slunci, takže i v tomto období můžete vitaminu D přijímat příliš málo.

Zcela přírodní složky

Značka NUTRILITE získává vápník pro výrobek Cal Mag D Plus z jednoho z nejkoncentrovanějších botanických zdrojů – z korálových červených mořských řas známých též jako kalcifikované řasy. Hlavní výzkumný pracovník, Kevin Gellenbeck, vysvětluje: „Jedná se o bohatý přírodní zdroj plný vápníku, hořčíku a stopových minerálních látek z moře.“

Korálové červené mořské řasy rostou v oceánu u pobřeží Islandu. V průběhu svého života rostlina přirozeně kalcifikuje. Tyto kalcifikované usazeniny se poté odlamují a shromažďují na mořském dně, odkud je získáváme pro náš výrobek.

Na své kosti možná nemyslíme příliš často, ale jejich síla bude mít velice důležité dopady na kvalitu našeho života v budoucnu. NUTRILITE Cal Mag D Plus byl speciálně vyvinut právě s cílem pomoci zajistit zdravé kosti i do budoucna.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím