Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Snadný pohyb se značkou NUTRILITE

Vitaminy a doplňky stravy

Vyzkoušejte doplněk stravy, který Vašemu tělu umožní bezproblémový pohyb.

Míváte někdy pocit, že Vaše klouby nejsou tak ohebné jako dřív? Možná rádi sportujete a po sportovních výkonech trpíváte ztuhlostí kloubů. Možná jste si nedostatečné pružnosti kloubů všimli během každodenních činností, jako je vstávání ze židle po delším sezení nebo chůze do schodů.

Potíže s klouby a kostmi nejsou jen příznakem stárnutí, které k životu neodmyslitelně patří. Může jimi trpět každý a v jakémkoli věku – obzvláště, pokud pravidelně děláte sport, který klouby zatěžuje (např. běhání). Zdraví kloubů a kostí ale můžete chránit, takže zůstanou flexibilní a v dobré kondici.

Vědci značky NUTRILITE přišli s výrobkem NUTRILITE™ Glucosamine with Boswellia spojujícím glukosamin a starobylou bylinu zvanou kadidlovník.

Co jsou to glukosamin a kadidlovník?

Glukosamin je přírodní složka, která se nachází v našich chrupavkách. Doplňky stravy s glukosaminem, jako je např. NUTRILITE Glucosamine with Boswellia, se vyrábí z látky zvané chitin, která se nachází v krunýřích korýšů.

Druhou klíčovou složkou tohoto doplňku stravy je bylina zvaná kadidlovník, která se již dlouho využívá v ajurvédské medicíně a v jiných formách tradiční medicíny. Kadidlovník podporuje zdraví kostí, kloubů a svalů, díky čemuž je skvělým partnerem glukosaminu zaměřeného na zdraví chrupavek.

Stejně jako u ostatních výrobků značky NUTRILITE si můžete být jisti, že doplněk stravy obsahuje přírodní složky a neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Tento výrobek mohou užívat dospělí a děti od 12 let. Je vhodný pro diabetiky, nikoli však pro osoby alergické na korýše.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím