Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Nový recykovatelný obal, stejně vysoká kvalita

Vitaminy a doplňky stravy

Vychutnejte si sladký letní piknik s výrobkem All Plant Protein a vyzkoušejte náš nejnovější nápaditý recept – lahodnou pomazánku z džemu a mandlí.

Nový ekologický obal

NUTRILITE™ All Plant Protein, který je díky své kvalitě a dobrému jménu jedním z našich nejoblíbenějších výrobků, prochází tento rok dalším vylepšením.
Naši odborníci navrhli obal s novým moderním designem a materiály, který bude lépe odpovídat tvaru dalších doplňků stravy NUTRILITE.

Kromě estetických změn jsme přidali též praktické držátko a užitečný šroubovací vršek, díky kterému bude výrobek po otevření déle čerstvý.
Obal je nyní vyroben z recyklovatelného plastu, takže je šetrný k životnímu prostředí, a po dosloužení se stane součástí obvyklého recyklačního řetězce dostupného po celém světě.
Dodávané bílkoviny jsou stále stejně kvalitní, jen jejich obal je ekologičtější a uchovává výrobek déle čerstvý.

Inspirujte se tímto novým obalem a receptem na pomazánku z džemu a mandlí.

Léto, čas pikniků

Vyzkoušejte v létě něco nového a zkombinujte sendviče či bagety s chutí lesního ovoce – navíc s vysokým obsahem bílkovin! Součástí tohoto lahodného receptu jsou přísady milované dětmi i dospělými. Nebojte se svůj piknikový košík naplnit směsicí nejrůznějších chutí!

Suroviny
120 g malinového džemu
1 odměrka výrobku NUTRILITE™ All Plant Protein
1 lžíce nasekaných mandlí
4 plátky celozrnného chleba

Pokyny
Promíchejte džem s jednou odměrkou proteinového prášku. Na pánvi s nepřilnavým povrchem opražte nasekané mandle dozlatova (cca minutu nebo dvě). Chléb otoustujte. Rozetřete džem na chléb, posypte praženými mandlemi a podávejte.

Počet porcí: 1 nebo 2

Můžete zvolit jakýkoli druh džemu. Pražené mandle můžete také nahradit nasekanými pistáciemi.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím