Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Síla ginkgo biloby a DHA

Vitaminy a doplňky stravy

Jste vyčerpaní či ve stresu? Vyzkoušejte nový výrobek značky NUTRILITE.0.

Všichni, kdo musí udržovat rovnováhu mezi prací, rodinou, přáteli a koníčky ví, jak obtížené je vše zvládat. Pracovní vyčerpání může vést k zapomnětlivosti a psychické únavě.

Značka NUTRILITE™ proto vyvinula NUTRILITE Ginkgo biloba and DHA. Jedná se o ideální doplněk stravy pro všechny, kdo jsou neustále v jednom kole. Dolehne-li na Vás stres, zajistí Vám užívání výrobku NUTRILITE Ginkgo biloba and DHA potřebnou podporu.

A co víc – ginkgo biloba též s pokročilým věkem brání zhoršování paměti a u starších lidí udržuje a zlepšuje kognitivní funkce a výkonnost.

Proč ginkgo biloba?

Starobylá ginkgo biloba je podle odhadů jednou z nejstarších rostlin na Zemi. Po celá staletí byl strom ginkgo, obzvláště v Asii, intenzivně kultivován a používán k jídlu nebo lékařským účelům, protože pomáhá udržovat a zlepšovat kognitivní výkonnost.

Co je to DHA?

DHA, neboli kyselina dokosahexanová, je esenciální mastná kyselina, která se ve vysokých koncentracích nachází v mozku. V tomto doplňku stravy jsme kyselinu získali z tuňákového oleje.

NUTRILITE Ginkgo biloba and DHA se skládá z 55 mg extraktu ginkgo biloba a 60 mg DHA. Obsahuje též výtažek z citronu a indickou bylinu gotu kola, která se po dlouhá léta využívá v tradiční medicíně. Výrobek neobsahuje umělá dochucovadla ani konzervační látky.

Všem, kdo chtějí využít výhod těchto rostlinných výtažků a přírodních koncentrátů, doporučujeme užívat jednu kapsli dvakrát denně, nejlépe s jídlem.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím