Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Horká ovesná kaše s hruškami a ořechy

Vitaminy a doplňky stravy

Tato zdravá a výživná snídaně Vám dodá energii.

Suroviny
300 ml vody
40 g ovesných vloček
1 lžíce výrobku NUTRILITE™ All Plant Protein
2 půlky kompotovaných hrušek
4 vlašské ořechy
1 lžička mleté skořice
hnědý cukr (není nutný)

Pokyny
Přiveďte vodu k varu, přidejte ovesné vločky, půl lžičky mleté skořice a jednu lžíci NUTRILITE All Plant Protein, důkladně promíchejte a nechte po dobu jedné minuty přejít varem. Kaši nalijte do misky a nechte ji chvíli ustát. Přidejte nakrájené hrušky, posypte nasekanými ořechy a zbytkem skořice a podávejte. Pokud chcete, přidejte špetku hnědého cukru a ozdobte proužky pomerančové kůry.

Počet porcí: 1

Tuto kaši můžete připravit také s čerstvými hruškami. Malou hrušku oloupejte, zbavte jádřince a rozčtvrťte, zalijte vodou, přidejte jednu nebo dvě lžíce cukru a vařte do změknutí. Kaši můžete připravit také pomocí hruškového sirupu.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím