Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Podpora příjmu minerálních látek

Vitaminy a doplňky stravy

Přečtěte si názory vedoucích VPA na AMWAY Mineral Sticks.

Na AMWAY™ Mineral Sticks, které byly nedávno uvedeny na trh, získáváme množství pozitivních ohlasů. Tyto doplňky stravy s hořčíkem nebo zinkem lze snadno nabízet zákazníkům a můžete je nosit neustále u sebe. Jsou ideální ke zvýšení úrovně minerálních látek v těle, což je důležité pro všechny, kdo žijí aktivně. Amagram Online se dotázal vedoucích VPA z Německa, Itálie a Polska na reakce zákazníků a také na to, jak výrobky nejlépe prodávat a jaký vliv mají na jejich příjmy.

Německo


Zakladatelský platinový VPA Bettina Wehdemeier-Puschová a Andreas Pusch

AMWAY Mineral Sticks Vám pomohou navazovat konverzaci s novými zákazníky a zaručeně na sebe upoutají pozornost. Proto minerální tyčinky používáme vždy, když jsou okolo další lidé. Rádi se dělíme o osobní zkušenosti. Od záříjového uvedení AMWAY Mineral Sticks na německý trh jsme měli jen samé pozitivní ohlasy a lidé tyto výrobky opakovaně objednávají. Jedná se totiž o moderní výrobky za dobrou cenu, které se snadno používají a mají okamžitý účinek. AMWAY Mineral Sticks nám také dávají příležitost mluvit o dalších výrobcích, posilovat vztahy se zákazníky – a zvyšovat příjmy! S AMWAY Mineral Sticks jsme velice spokojení.

Itálie


Zakladatelský rubínový VPA Laura Romanová a Paolo Marchesan

Když byly AMWAY Mineral Sticks představeny v září v Itálii, začali jsme je sami používat a absolvovali jsme online školení v Amway Academy . Minerální tyčinky se snadno představují zákazníkům, na které dělá dojem kompaktní balení a okamžité výsledky. Zákazníků se nejdříve ptáme na jejich stravovací návyky a zda nemají nějaké zvláštní stravovací požadavky. Snažíme se zdůrazňovat, že optimální tělesná a duševní kondice není samozřejmostí. Díky tomu můžeme představit – nebo připomenout – i výrobky NUTRILITE™, jako je například NUTRILITE™ Double X™ a NUTRILITE Omega-3 Complex. Z obchodního hlediska jsou AMWAY Mineral Sticks velice zajímavé, protože splňují očekávání a potřeby našich obchodních partnerů i zákazníků.

Polsko


Zakladatelský platinový VPA Iwona Goździelewska a Zbigniew Kondracki

Poté, co byly výrobky AMWAY Mineral Sticks uvedeny na podzim na polský trh, jsme zaznamenali významné zvýšení příjmů. Společnost Amway zatím nenabízela doplněk stravy s obsahem zinku, takže tyto balíčky zaplnily mezeru v jejím portfoliu. Zákazníky též nadchlo, že je k dispozici samostatný výrobek s obsahem hořčíku. Chuť a konzistence těchto výrobků je navíc oblíbená i u dětí. Zjistili jsme, že AMWAY Mineral Sticks nejsnadněji představíme tak, že je nabídneme jako dárek a popíšeme jejich výhody. Jakmile si získáte pozornost zákazníků, můžete využít křížového prodeje a představit například NUTRILITE Double X a NUTRILITE Concentrated Fruits and Vegetables.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím