Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Pijte zdravě

Vitaminy a doplňky stravy

Vitaminová bomba s NUTRILITE All Plant Protein.

Dobře víte, že bílkoviny jsou pro tělo důležité. Možná jste si ke zvýšení příjmu bílkovin již zakoupili NUTRILITE™ All Plant Protein. Jak jej ale správně užívat? Přidat lžíci do mléka nebo jiného nápoje. Že jste tohle již zkoušeli? Pak je na čase začít experimentovat! Níže uvedený osvěžující koktejl je plný ovoce a vitaminů a představuje jen jeden z mnoha receptů využívajících tento výrobek.

Další recepty naleznete v budoucích vydáních Amagramu Online.

Bílkoviny pro každého

All Plant Protein značky NUTRILITE představuje skvělý způsob jak tělu dodat více bílkovin. Výrobek neobsahuje laktózu, takže je vhodný i pro všechny, kdo jsou na ni alergičtí. A protože je získáván ze sóji, pšenice a hrachu, je ideální pro vegetariány i vegany.

Proč potřebujeme bílkoviny?

Bílkoviny podporují mnohé z našich základních tělesných funkcí. Tělo je ale není schopno ukládat, takže je musíme konzumovat každý den. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a k udržení normálního stavu kostí. Výrobek NUTRILITE All Plant Protein je spolehlivým přírodním zdrojem bílkovin.

Recept: Zelený koktejl

Ingredience
1 malé zelené jablko
1 odměrka NUTRILITE All Plant Protein
400 g hroznů
150 g řapíkatého celeru
1 kiwi
1 limetka

Vymačkejte šťávu z limetky. Jablko oloupejte, rozkrájejte na malé kousky, vložte do mixéru a dohladka rozmixujte se šťávou z limetky a jednou odměrkou NUTRILITE All Plant Protein. Omyjte hrozny a celer, kiwi oloupejte, celer a kiwi nakrájejte na malé kousky a vymačkejte z nich šťávu. Vymačkejte šťávu také z hroznů a všechnu ji přidejte k jablečnému pyré. Dobře rozmixujte, nalijte do vysoké sklenice a podávejte.
Počet porcí: 1

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím