Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Čekání je u konce: představujeme Vám včelku Bee Bee!

Vitaminy a doplňky stravy

Jste připraveni se seznámit s nejnovějším členem Nejšťastnější farmy na Zemi? Je to skutečně chytrá včelka!

Jednou z nejoblíbenějších činností včelky Bee Bee je pomáhat opylovat důležité rostliny plné živin na Nejšťastnější farmě na Zemi. Když není včelka Bee Bee zaneprázdněna opylováním, ráda pomáhá dětem zkoumajícím svět pochopit význam výživy a především omega-3 mastných kyselin.

Chytrý a spokojený růst

Omega-3 mastné kyseliny, jako např. DHA, by měly být nezbytnou součástí zdravé výživy dětí, protože organismus si tyto „dobré“ tuky nedokáže v dostatečném množství sám vytvořit. Měkké žvýkací tablety NUTRILITE™ Kids Omega-3 pomáhají udržet normální činnost mozku díky výživnému rybímu oleji a dále také zajistit zdravý růst a vývin kostí díky vitaminu D, a to vše v chutné a hravé formě*.

Skvělé složky a chuť

Měkké žvýkací tablety NUTRILITE Kids Omega-3 jsou vyrobeny z udržitelně získávaného rybího oleje, který získal oficiální certifikát Friend of the Sea. Přátelé včelky Bee Bee z této organizace chrání oceány prostřednictvím svých záchranných iniciativ a certifikace udržitelných výrobků a služeb. To znamená, že máte jistotu, že měkké žvýkací tablety NUTRILITE Kids Omega-3 jsou získávány udržitelným způsobem.

I když si včelka Bee Bee myslí, že pro zajištění zdravého a přirozeného příjmu omega-3 mastných kyselin by měl každý jíst rybu alespoň dvakrát týdně, zároveň ví, že většina dětí ryby a mořské živočichy moc ráda nemá. Právě proto doporučuje včelka Bee Bee měkké žvýkací tablety NUTRILITE Kids Omega-3, díky kterým děti získají správné živiny. Navíc mají měkké žvýkací tablety, které se snadno konzumují, skvělou ovocnou chuť, která dobře zamaskuje rybí pachuť. Obalová technologie dokonale zabraňuje přístupu kyslíku a vlhkosti, díky čemuž je zachována ovocná chuť. Nezapomeňte, že měkké žvýkací tablety podporují vývoj mozku a kostí, a to vše chutným a hravým způsobem*!

Co dalšího dělá včelka Bee Bee?

Kromě opylování a vzdělávání dětí o výživě má včelka Bee Bee ráda o-mega zábavu se svými přáteli! Některé z nich už asi znáte. Perfect Harmony je pestrobarevný motýl, který zajišťuje dokonalou rovnováhu; Mighty Flex je šťastný a silný sokol, který farmu pomáhá chránit před zlobivými ptáčky a myškami; a Lady Booster je drobná, ale statečná beruška, která pomáhá chránit důležité rostliny na Nejšťastnější farmě na Zemi. Spolu se svými přáteli pak včelka Bee Bee pomáhá šířit informace o tom, jak důležité je být silný a zdravý!

Buďte kreativní!

Podpořte své děti v užívání omega-3 mastných kyselin zábavnou aktivitou s včelkou Bee Bee. Stačí si vytisknout šablonu včelky Bee Bee a pomoci dětem propojit tečky a obrázek vybarvit! Nezapomeňte umělecké dílo svých dětí zveřejnit na Instagramu s hashtagy #nutrikids a #happiestfarmonearth

*DHA je omega-3 mastná kyselina, která přispívá k udržení normální činnosti mozku. Pozitivního účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg DHA. Pro normální růst a vývin kostí u dětí je zapotřebí vitamin D.

Související obsah

Seznamte se s beruškou Lady Booster

Vitaminy a doplňky stravy

více

Představujeme: Perfect Harmony

Výživa a životní styl

více

Seznamte se se sokolíkem Mighty Flex!

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím