Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Představujeme berušku Lady Booster

Vitaminy a doplňky stravy

Možná je maličká, ale je to pořádně silná ochránkyně!

Zatím jste se seznámili se dvěma obyvateli Nejšťastnější farmy na Zemi – s pestrobarevným motýlem Perfect Harmony , který se stará o to, aby byla farma v dokonalé rovnováze, a se supersilným sokolem Mighty Flex, , který stráží a chrání velmi důležité plodiny před zlobivými ptáčky. Perfect Harmony a Mighty Flex jsou moc rádi, že jim do týmu přibude nová okřídlená kamarádka – Lady Booster!

Lady Booster je roztomilá malá beruška, která je také mocnou ochránkyní. Její mysl i tělo jsou silné a zdravé – a s pomocí svého štítu dokáže chránit rostliny na Nejšťastnější farmě na Zemi, na níž se pěstují rostliny pro doplňky stravy NUTRILITE™.

Stejně jako její přátelé motýl Perfect Harmony a sokol Mighty Flex chápe i beruška Lady Booster, že aby mohla plnit svou důležitou roli při ochraně Nejšťastnější farmy na Zemi, musí dostávat ty správné živiny.

Nejdůležitější je ochrana

Stejně jako je nutné pečovat o rostliny na Nejšťastnější farmě na Zemi, je třeba se také starat o imunitní systém dětí a chránit ho. Beruška Lady Booster ví, že NUTRILITE™ Chewable Vitamin C mohou pomoci zajistit celou řadu výhod.

Tento doplněk stravy obsahuje třešeň acerola – jeden z nejbohatších známých zdrojů vitaminu C. Má ovocnou třešňovou chuť, která z něj činí lahodnou každodenní pochoutku, a neobsahuje žádná umělá sladidla, barviva, příchutě nebo konzervační látky. Tento žvýkací doplněk stravy je určen pro děti od čtyř let. Pouhé dvě tablety denně poskytují vitamin C, který přispívá k normálnímu fungování imunitního systému.

Rozkošná pokladnička

Jedno z našich zvířátek z Nejšťastnější farmy na Zemi vyrobilo tento držák na zubní kartáčky se sokolem Mighty Flex! Vypadá skvěle, že?

Je čas proměnit Vaši lahvičku od NUTRILITE™ Chewable C s pomocí této roztomilé skládačky v pokladničku. Jednoduše:

  1. Vytiskněte si šablonu berušky Lady Booster a postupujte podle pokynů.

  2. Tadá! A je to! Nyní svůj skvělý výtvor vyfotografujte a výsledek zveřejněte na Instagramu – příspěvek označte pomocí hashtagů #nutrikids #happiestfarmonearth

  3. Pokud se Vám tato zábavná skládačka líbila, vyzkoušejte naše další kutilské projekty s motýlem Perfect Harmony a sokolem Mighty Flexem.

Uhádnete, jaké zvířátko to vyrobilo?

Nový člen týmu!

Počkejte chvíli, kdopak to je? Vypadá to, že naše zvířátka na Nejšťastnější farmě na Zemi mají nového kamaráda. Sledujte tento prostor, abyste se mohli seznámit s nejnovějším přírůstkem a získali veškeré informace o novém zajímavém výrobku z řady NUTRILITE Pro děti! Již brzy!

Související obsah

Představujeme: Perfect Harmony

Výživa a životní styl

více

Seznamte se se sokolíkem Mighty Flex!

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím