Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Co je oxidační stres?

Vitaminy a doplňky stravy

Nekontrolovaný oxidační stres může urychlit proces stárnutí. Udělejte si náš zábavný kvíz a ověřte si, kolik toho víte!

Oxidační stres je nerovnováha mezi molekulami nazývanými volné radikály a antioxidanty v těle. Volné radikály produkují naše těla přirozeně každý den a naše buňky také obvykle produkují antioxidanty, které volné radikály neutralizují. Někdy však může dojít k nerovnováze v důsledku vystavení stresovým faktorům, jako je znečištěné ovzduší, cigaretový kouř, sluneční záření nebo pesticidy. Pokud naše strava obsahuje velké množství jednoduchých cukrů nebo v ní chybí zelenina a ovoce, může to být také faktor, který vede k nadbytku volných radikálů. Nekontrolovaný oxidační stres může způsobit předčasné stárnutí, věkem podmíněnou makulární degeneraci a další zdravotní obtíže.

Abyste si zajistili dostatek antioxidantů na ochranu buněk před oxidačním stresem, můžete doplňkově užívat vitamin E. NUTRILITE™ Lecithin E obsahuje vynikající kombinaci vitaminu E (z přírodních zdrojů) a lecitinu. Tyto chutné žvýkací tablety jsou oslazeny medem a ochuceny plody rohovníku, díky čemuž jsou skvělým každodenním doplňkem stravy, který se snadno užívá!

Udělejte si náš zábavný kvíz, abyste zjistili, co již o výrobku NUTRILITE™ Lecithin E víte – a možná se dozvíte další informace, o které se budete moci podělit se svými zákazníky! U každé otázky je správná jen jedna odpověď.

Vyzkoušejte si náš kvíz!

Související obsah

Přirozená imunita

Vitaminy a doplňky stravy

více
© Getty Images

Pomáháme mladým profesionálům, kteří jsou neustále v zápřahu

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím