Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Držte krok s těmi nejmenšími

Vitaminy a doplňky stravy

Maminky a nastávající maminky, toto je nutriční řešení zejména pro Vás a pro Vaše děti

Řekněme si to otevřeně, být mámou je prostě jedna nikdy nekončící šichta. A když se maminkou teprve chystáte stát, s veškerou možnou péčí se staráte o sebe a o své bříško. Od prvních dnů, ještě před narozením dítěte, se Vaší prioritou číslo jedna stává jeho zdraví. A když už maminkou jste, chcete dětem věnovat veškerý svůj čas a lásku, abyste nepropásly ani jediný okamžik. Dodejte svému tělu v těhotenství i po porodu všechny živiny, které potřebuje, abyste byla v této velmi výjimečné době v co nejlepší formě.

Řada NUTRILITE™ Balíčky pro mě obsahuje doplňky stravy speciálně připravené pro maminky a děti: Balíček pro maminky, Balíček pro nastávající maminky a Balíček pro nejmenší. Každý z nich je zaměřen na určitou kritickou oblast a zohledňuje náročný životní styl stávajících a nastávajících maminek – a samozřejmě pomáhá Vašim čilým dětem získat živiny, které potřebují. Tyto doplňky zvyšují hladinu energie pro plnění každodenních úkolů a poskytují další živiny na podporu Vašeho organismu a organismu Vašeho dítěte, abyste mohla sebevědomě být tou nejlepší maminkou, jakou můžete být!

Balíček pro nastávající maminky

© Stocksy

Jste nastávající maminka, gratulujeme Vám! Tento speciální balíček Vám během těhotenství poskytne širší spektrum živin a skvěle vyvážený obsah základních vitaminů. Balíček obsahuje výrobky NUTRILITE Cal Mag D Plus a NUTRILITE Iron Folic Plus, které Vám pomohou při uspokojování Vašich každodenních požadavků. Než však začnete jakékoli doplňky užívat, nezapomeňte se o jejich vhodnosti poradit se svým lékařem.

  1. NUTRILITE Cal Mag D Plus obsahuje tři živiny z přírodních zdrojů: vápník, hořčík a vitamin D. Tyto fantastické živiny přispívají k zachování normálního stavu kostí a silných zubů a k normálnímu fungování svalů a nervové soustavy.

  2. NUTRILITE Iron Folic Plus obsahuje kyselinu listovou a dva zdroje železa: fumarát železnatý a glukonát železnatý. Kyselina listová může během těhotenství přispět k růstu placenty a během těhotenství a kojení budete možná potřebovat více železa.

Balíček pro maminky

Pokud jste maminka, můžete případné mezery v příjmu živin vyplnit denní dávkou přípravků NUTRILITE Daily a NUTRILITE Vitamin C plus. Tyto doplňky Vám mohou pomoci zvýšit úroveň energie, mohou přispět k zachování silného imunitního systému, a uspokojit tak Vaše potřeby v náročné roli matky!

  1. NUTRILITE Daily obsahuje mimo jiné takové živiny jako vitamin B2 a jód, které Vám mohou pomoci uspokojit denní nutriční požadavky. Riboflavin, také známý jako vitamin B2, přispívá ke zmírnění únavy a vyčerpanosti, jód pak k normálnímu energetickému metabolismu.

  2. NUTRILITE Vitamin C Plus obsahuje vitamin C, který hraje významnou roli v normálním fungování imunitního systému, protože zajišťuje antioxidační podporu a přispívá k tvorbě kolagenu v pokožce. Byl navržen tak, aby umožňoval pomalé uvolňování vitaminu C do organismu, a maximalizoval tak jeho vstřebávání.

Balíček pro nejmenší

Možná jste si toho dosud nevšimli, ale Vaše děti rostou jako z vody! Tento speciální balíček obsahující lahodné žvýkací tablety může pomoci podpořit zdravý vývoj Vašich dětí, jelikož jim dodává klíčové vitaminy a minerální látky. Balíček obsahuje výrobky NUTRILITE Chewable Multivitamin a NUTRILITE Chewable C, na které se budou Vaše děti každý den těšit.

  1. NUTRILITE Chewable Multivitamin obsahuje celou řadu živin, které přispívají k zachování normálního stavu kostí a zubů (např. vápník) a k normální funkci imunitního systému (např. vitamin C). A díky lahodné ovocné příchuti bude také každodenní pochoutkou!

  2. NUTRILITE Chewable Vitamin C obsahuje vitamin C z jednoho z nejbohatších přírodních zdrojů – třešní acerola. Přispívá k zachování správné funkce imunitního systému a napomáhá tvorbě kolagenu k zajištění normální funkce dásní a zubů. Má také lahodnou třešňovou příchuť, díky které bude dětem chutnat.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím