Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Účinná kombinace

Vitaminy a doplňky stravy

Představujete zákazníkům nový NUTRILITE DOUBLE X? Přečtěte si naše užitečné prodejní tipy!

Zdravá výživa udržuje naše tělo i mysl v rovnováze. Všichni víme, že optimální cestou je konzumovat každý den potraviny pěti barev – nepřipadá Vám to ale někdy těžké?

Nedávno jsme na trh uvedli novou verzi našeho nejprodávanějšího doplňku stravy s vitaminy, minerálními látkami a fytonutrienty NUTRILITE™ DOUBLE X™, který je nyní ještě lepší než dřív. DOUBLE X je obohacený o PhytoBlend™, speciální směs nejméně 22 rostlin a hodnotných fytonutrientů, a obsahuje tak rostliny ze všech pěti barevných skupin.

Co nového přináší?

  1. Vyvážený profil živin vycházející z nejnovějších vědeckých poznatků

  2. Více fytoenergie dodávané širším spektrem fytonutrientů s větším obsahem rostlinných výtažků

  3. Tablety se snadněji polykají a jsou šetrnější k žaludku

  4. Lepší chuť a vůně

  5. Jsou uloženy v úhledně navrženém zásobníku, který se snadno otevírá

Nový DOUBLE X s novým složením plně uspokojí Vás i vaše zákazníky! Z online knihovny Amway si (po přihlášení) stáhněte prezentaci NUTRILITE DOUBLE X ve formátu ppt, kde najdete další informace.

Tipy pro efektivnější prodej

NUTRILITE DOUBLE X byl pro Amway vždy velmi spolehlivým prodejním artiklem – a nyní je pro Vaše zákazníky ještě atraktivnější.

Požádali jsme rakouské VPA Alexandra Nusshold-Bertschlera a Rosemarie a Martina Wagnerovy, aby nám řekli, co si o opětovně uvedeném doplňku stravy NUTRILITE DOUBLE X myslí a jak věrní fanoušci DOUBLE X na nové složení výrobku reagují.

„Jako výživový poradce se zajímám především o složky výrobku DOUBLE X,“ říká Alexander. „Lidé v NUTRILITE vědí, že důležité není množství mikronutrientů, ale jejich kombinace, která má obrovský vliv na kvalitu doplňku stravy.“

„Velikost a provedení tablet je navíc vynikající. Každý, kdo chápe význam doplňků stravy a seznámí se s kvalitními výrobky této značky, ocení vynikající poměr hodnoty výrobku DOUBLE X k jeho ceně.“

Rosemarie a Martin Wagnerovi souhlasí. „DOUBLE X je nyní mnohem konkurenčnější. Dle dosavadních ohlasů, které jsme od opětovného uvedení na trh získali, se zákazníci cítí zdravěji a celkově lépe. Jedna zákaznice nám dokonce řekla, že už si odpoledne nemusí dávat šlofíka!“

Rosemarie a Martin říkají, že společnost Amway nyní prodej NUTRILITE DOUBLE X výrazně usnadnila. „Je to lepší výrobek, který je nově obohacen o PhytoBlend – a zákazníci jsou opravdu rádi, že v jediném výrobku dostávají vše, co potřebují.“

Alexander dodává, že při prezentacích je užitečný rozpustný vzorek DOUBLE X. „Zjistil jsem, že rozpouštění tablet je opravdu dobrý způsob, jak výrobek zákazníkům při prezentaci předvést.“

Rozpustný vzorek DOUBLE X

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Ukažte svým zákazníkům, jak tyto tři tablety zásluhou vysokého obsahu živin proměňují čistou vodu v zářivě barevnou! Ukažte jim video nebo jim ještě lépe tablety předveďte sami, aby se mohla rozproudit konverzace. Tímto způsobem můžete snadno upozornit na různorodé rostlinné složky výrobku NUTRILITE DOUBLE X.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím