Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Srozumitelnější etikety, lepší pochopení

Vitaminy a doplňky stravy

Volba správného potravinového doplňku NUTRILITE je ještě snazší díky novým etiketám

V roce 1934 se značka NUTRILITETM stala průkopníkem ve využití silných fytoživin v potravinových doplňcích. To je dost dlouhá doba na to, abychom mohli náš výzkum a vědecké poznatky stavět na přínosech potravinových doplňků. Proto můžeme i po 80 letech poskytovat bezpečné, vysoce kvalitní a důvěryhodné výrobky! Navíc nabízíme udržitelné portfolio z udržitelného zemědělství.

Řada výrobků NUTRILITE je určena k doplnění vaší stravy, pomáhá řešit jakékoli nedostatky ve výživě a podporuje dosažení optimálního stavu. Přináší spojení s přírodou, které naše tělo potřebuje, a také dobře zapadá do našeho každodenního zaneprázdněného života. Často je obtížné sníst doporučené denní množství ovoce a zeleniny, což může mít negativní dopad na naše celkové zdraví. NUTRILITE se svým jedinečným procesem „od semínka po výživový doplněk“, díky kterému je možné zajistit maximální koncentraci fytoživin, pomáhá vyplnit jakoukoli mezeru ve výživě.

Nové etikety pro lepší pochopení

Posunutím posuvníku si můžete prohlédnout změny v provedení!

Věda sahá hluboko, ale chceme, abyste Vy i Vaši zákazníci lépe rozuměli tomu, co přesně který potravinový doplněk obsahuje. Na základě tohoto jednoduchého konceptu jsme přepracovali a sjednotili naše etikety na lahvičkách všech potravinových doplňků NUTRILITE, aby byly dobře srozumitelné. Ten správný potravinový doplněk nyní najdete pouhým pohledem na obal. Zákazníci také okamžitě vidí, co potřebují vědět: co je uvnitř, k čemu to je a jak to užívat.

Také vidí, které přírodní látky jsou ve výrobku, na obrázcích, které používáme, a nejdůležitější benefity poznají podle srozumitelných ikon, takže skutečně vědí, co kupují.

Více informací, jednodušší prodej

Tato srozumitelná prezentace pomáhá zákazníkům pochopit přínos výrobku pouhým pohledem na jeho obal. Stručný přehled důležitých informací přímo na etiketě Vám také pomůže zvýšit prodej. Zákazníci budou mít pocit, že jsou dobře informovaní, a to také budou po pouhém pohledu na lahvičku.

Lepší a jednotné obaly NUTRILITE Vám pomohou s výběrem a používáním potravinových doplňků NUTRILITE a také se sdílením informací o nich. Nový design je také součástí našeho závazku dodržovat předpisy.

Zjednodušené portfolio výrobků NUTRILITE

Abyste mohli poskytovat srozumitelný přehled celé řady potravinových doplňků a usnadnit si jejich prodej, je portfolio NUTRILITE rozděleno do těchto přehledných kategorií:

 1. Základní potravinové doplňky
  Základní výživu tvoří stavební bloky, které potřebuje každý člověk, bez ohledu na pohlaví, věk nebo prostředí, ve kterém žije.

 2. Speciální potravinové doplňky
  Pomáhají řešit jedinečné potřeby. Najdete mezi nimi potravinové doplňky, které podporují dobrý stav celého těla, protože řeší specifické výživové požadavky, jako je například podpora srdeční činnosti, kostí nebo imunitního systému, ale také potravinové doplňky určené pouze pro ženy, muže, nebo děti.

 3. Doplňková kontrola hmotnosti
  Potravinové doplňky NUTRILITE slouží také k řízení kalorického příjmu a současně k udržení rovnováhy mezi živinami.

 4. Krása zevnitř
  Tyto doplňky fungují zevnitř a pomáhají odhalit vnitřní zář a jas Vaší pokožky.

 5. Aktivní životní styl
  Řada výrobků NUTRILITE pro aktivní životní styl byla vytvořena speciálně proto, abyste se udržovali během cvičení v optimální kondici.

Bez ohledu na věk nebo životní styl nabízí řada NUTRILITE vysoce kvalitní produkty na podporu výživových potřeb pro lidi, kteří se snaží dosáhnout optimálního zdravotního stavu, kterým každý rozumí pouhým pohledem na jejich obal.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím