Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyImages/Fran Polito

Síla a zdraví

Vitaminy a doplňky stravy

Přijímají členové Vaší rodiny všechny potřebné vitaminy a minerální látky? Zaplnit mezery Vám pomohou chutné žvýkací doplňky stravy.

Míváte někdy obavy, že členové Vaší rodiny nejí zdravá a vyvážená jídla tak často, jak by měli? Žijeme hekticky a musíme zvládat práci i rodinu, takže není možné neustále sledovat, co všichni členové rodiny jí. Děti ale na živiny nemyslí, raději si hrají!

Elán a energie

Zdravá a vyvážená strava nám pravděpodobně zajistí příjem všech bílkovin, sacharidů, vitaminů a minerálních látek, které potřebujeme k získání energie do našich hektických dnů a pro zdraví a sílu zubů a kostí. Co ale dělat, když jsou děti mimo domov, například vyrazí na trénink nebo jdou za dlouhých letních večerů ven s přáteli? A co když je někdo z rodiny vybíravý, trpí alergií nebo potravinovou intolerancí? V těchto případech může být obtížné zajistit jim všechny živiny nutné pro zdraví a sílu.

Naštěstí ale existuje řešení a nedostatky ve většině případů pokryje každodenní užívání doplňku stravy. Ten samozřejmě nenahradí zdravá jídla, ale může zaplnit případné mezery.

Co potřebujeme

Všechny děti milují sladké dobroty, které se žvýkají. A i mnoho dospělých raději užívá vitaminy ve formě žvýkacích tablet! Značka NUTRILITE™ proto vyvinula tři doplňky stravy, které si zamilují všichni bez ohledu na věk. Jejich složky se pěstují, sklízí a zpracovávají výhradně na našich vlastních certifikovaných a udržitelných farmách.

NUTRILITE Chewable Multivitamin má příjemnou pomerančovou příchuť a dodá tělu vitaminy, minerální látky a beta-karoten. Kromě vitaminu C, zinku, železa a vitaminů B obsahuje i koncentrát z tropického ovoce NUTRILITE Tropical Fruit Concentrate s rostlinnými směsicemi z celého ovoce.

Zábavné postavičky v naší videonahrávce dětem pomohou pochopit význam vitaminů a minerálních látek.

NUTRILITE Chewable C získáváme z třešní acerola, jednoho z nejbohatších známých zdrojů vitaminu C. Abychom zajistili jejich kvalitu, pěstujeme tyto třešně na našich vlastních plantážích NUTRILITE. Každá tableta obsahuje prvotřídní koncentrát z třešní acerola. Vitamin C přispívá ke správnému fungování imunitního systému a také k tvorbě kolagenu, který podporuje zdraví dásní a zubů.

Vápník hraje důležitou roli ve tvorbě silných kostí a zubů. Pokud máte obavy, že někdo z Vaší rodiny nekonzumuje dostatek mléčných výrobků nebo jiných zdrojů (jako je listová zelenina), pomozte mu mezery zaplnit doplňkem NUTRILITE Chewable Calcium Magnesium. Kromě vápníku obsahuje tento doplněk stravy i hořčík, což je významná minerální látka, která přispívá ke správnému fungování nervů a svalů.

Podívejte se na videonahrávku!

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím