Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© stocksy/Bruce and Rebecca Meissner

Moudrá investice do optimální kondice

Vitaminy a doplňky stravy

Položte pevné nutriční základy své optimální kondici.

O optimální kondici toho nyní víme víc, než kdy dřív. V předchozích stoletích vědci prozkoumali chemické složení těla a zjistili, jaké kombinace živin nejlépe podporují naše tělesné i duševní funkce*. V posledních desetiletích se nás navíc potravinářský průmysl a média snaží vzdělávat, abychom konzumovali více vhodných potravin a nevhodným se vyhýbali.

Výraz „vyvážená strava“ se začal používat ve 30. letech 20. století. Chcete-li udržovat všechny složky těla i mysli v dobré kondici, je nejvhodnější obecný, celostní přístup.

Celková optimální kondice jako bicykl

Tři základní prvky výživy, jak je představila společnost Amway, pokrývají všechny základní výživové potřeby. Tři hlavní kategorie živin si můžeme představit jako bicykl:

  1. Rám: základní konstrukce, která drží pohromadě všechny ostatní prvky. Tvoří ji každodenní přísun bílkovin, které podporují naše svaly a kosti.

  2. Kola: úroveň duševní a fyzické energie. Tvoří je pravidelný příjem mikronutrientů, tj. vitaminů, minerálních látek a fytonutrientů z rostlinných zdrojů.

  3. Řetěz: představuje srdce, které ke správné činnosti potřebuje podporu omega-3 mastných kyselin. Rám ani kola bicyklu se bez spolehlivě fungujícího řetězu nedokážou pohybovat.

Bicykl je dokonalou metaforou našeho zdraví, protože i drobná investice do jeho údržby může mít velké pozitivní dopady. A platí to samozřejmě i obráceně. Pokud například nebudete řetěz pravidelně mazat, časem za toto zanedbávání zaplatíte vyšší cenu. S naším tělem je to stejné, a proto každou jeho funkci podporujeme potřebnými živinami, abychom je udrželi v co nejlepší kondici.

Dívejte se a učte se!


Prohlédněte si balíčky, které můžete zakoupit na svém trhu. Za tu nejlepší cenu nabízí ideální směsici živin dle konceptu Tři základní prvky výživy. Více se dozvíte v naší videonahrávce !

Drobná, ale chytrá investice

© Caiaimage/Paul Bradbury


Občas nestíháme skloubit pracovní harmonogramy, rodinné povinnosti a společenský život, takže nám nezbývá čas ani na přípravu čerstvých jídel plných zdravých živin. Doplňky stravy NUTRILITE™ tvořící Tři základní prvky výživy podporují naši optimální kondici a pomáhají zaplnit veškeré mezery. Společně představují pravidelné drobné investice do toho nejdůležitějšího, co v životě máme, do našeho zdraví. A taková investice se vyplatí celé rodině!

* Časopis Journal of Nutrition

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím