Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Guille Faingold/stocksy

Ozvláštněte své pikniky

Vitaminy a doplňky stravy

Podpořte v létě imunitní systém svých přátel nápojem Phyto2GO!

Během překrásných slunečných dnů mnozí z nás rádi vyrážejí do přírody. Čas strávený na sluníčku a čerstvém vzduchu nás povzbudí, dodá dobrou náladu a umožní nám doplnit vitamin D. Příliš mnoho dobrého ale může mít negativní dopady. Slunce totiž vytváří volné radikály, které poškozují buňky našeho těla, povrchem pleti počínaje. Přijímáním některých živin ale můžeme obranu těla před těmito škodlivými účinky trošku podpořit.

© Anna Ivanova / Alamy

Kdo je předem varován, je lépe připraven

Vitaminy a minerální látky můžeme sobě i svým přátelům praktickým způsobem dodat ještě předtím, než budeme čelit těm nejrozpálenějším dnům. Nápoj na podporu imunity NUTRILITE Phyto2GOTM skvěle chutná, neobsahuje konzervanty a láhev s vodou snadno a rychle obohatí dvěma účinnými živinami, zinkem a vitaminem C. Můžete si jej s sebou během prosluněných dnů brát na pikniky nebo jiné venkovní aktivity. Budete se tak moci osvěžit a hydratovat a zároveň podpoříte svůj imunitní systém antioxidanty.

Řešení na cesty

Tento lahodný nápoj je ideální pro zaneprázdněné lidi, kteří žijí naplno a chtějí přijímat dostatek vitaminů a minerálních látek, i když jsou každou chvíli na cestách. Povězte o tomto jedinečném výrobku zákazníkům, kteří jsou neustále v jednom kole! Ať už dojíždíte do práce, účastníte se školního běhu či jiných sportovních aktivit, večírků nebo dalších akcí, láhev Phyto2GO Vám pomůže zajistit nezbytnou hydrataci i vitaminovou podporu, abyste zůstali v té nejlepší kondici.

Zdravý životabudič

V láhvi Phyto2GO můžete připravit chladivý a osvěžující nápoj:

  1. Otevřete základnu, přidejte led a láhev zase uzavřete.

  2. Naplňte láhev vodou.

  3. Upevněte na láhev Phyto2GO Zátku.

  4. Otočením uvolněte živiny.

Osvěžující nápoj Vás ochladí a ochrání buňky Vašeho těla před poškozením volnými radikály.

Patentovaná přenosná nádoba

Opakovaně použitelná láhev bez BPA navržená pro Phyto2GO je vybavena patentovanou zátkou, která pouhým otočením uvolní do vody příliv živin. Láhev lze snadno přibalit do koše na piknik, sportovní tašky nebo tašky na pláž. Samozřejmě ji můžete postavit klasicky do držáku v automobilu. Jedná se o ideální způsob, jak přijímat potřebné živiny, ať už se vydáme kamkoli! Po návratu domů stačí použitou láhev vložit do myčky na nádobí.

Související obsah

Potřebujete vitaminy a minerální látky? Otočte zátkou!

Vitaminy a doplňky stravy

více

Prozařte svůj život barvami

Vitaminy a doplňky stravy

více

Informace ze studie: mnoha lidem chybí vitamin D

Vitaminy a doplňky stravy

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím