Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Jamie Grill/ gettyImages

Důležité vitaminy B pomáhají bojovat s únavou

Vitaminy a doplňky stravy

Technologie dvojího účinku pro optimální uvolňování živin.

Život je plný povinností, ať už rodinných, domácích nebo pracovních, takže je obtížné najít si čas na cvičení a společenská setkání. V dnešním světě prostě nemůžeme únavě dovolit, aby nás oslabovala.

Výhody optimálního uvolňování

Některé živiny mohou v našich každodenních jídlech chybět, i pokud konzumujeme vyváženou stravu. Z tohoto důvodu jsme na trh uvedli nový NUTRILITE™ Vitamin B Plus s technologií dvojího účinku, takže budete ve skvělé formě od rána až do večera. Každá tableta obsahuje přírodní spirulinu bohatou na živiny a všech osm esenciálních vitaminů B. V porovnání s klasickým okamžitým uvolňováním Vám jedna tableta tohoto doplňku stravy pomůže vstřebat více živin a snížit plýtvání. Obsahuje následující esenciální vitaminy B:

 1. B1 (thiamin)

 2. B2 (riboflavin)

 3. B3 (niacin)

 4. B5 (kyselina pantothenová)

 5. B6 (pyridoxin)

 6. B7 (biotin)

 7. B9 (kyselina listová)

 8. B12 (kobalamin)

 • 240p
 • 360p
 • 480p
 • 720p

Skvělý začátek dne

Tablety s optimálním uvolňováním jednotlivých vitaminů B využívají technologii dvojího účinku, čímž podporují správný energetický metabolismus a brání únavě. Okamžité uvolnění (tmavě zelená vrstva tablety) a postupné uvolňování po dobu osmi hodin (světle zelená vrstva tablety) zajistí, že se každý vitamin B do těla dostane v ten nejvhodnější čas.

Spirulina, hrdina zdravé výživy

Spirulina je modrozelená řasa plná fytonutrientů, kterou pěstujeme na vodní farmě s certifikací NUTRICERT™. Přírodní spirulina přidávaná do doplňků stravy má špičkovou kvalitu a získává se z ideálního prostředí ve speciálně navrženém systému rybníků.

Dávkování: K pokrytí výživových potřeb stačí užívat jednu tabletu denně, protože každá obsahuje 100 % referenční výživové hodnoty všech esenciálních vitaminů B! Těhotné a kojící ženy a lidé se zdravotními potížemi by se před užitím jakýchkoli doplňků stravy měli poradit se svým lékařem.

Další informace o tomto úžasném novém doplňku stravy a o jeho zařazení do podnikání naleznete v Knihovně.

Související obsah

Postarejte se o svůj imunitní systém

Vitaminy a doplňky stravy

více

Potřebujete vitaminy a minerální látky? Otočte zátkou!

Vitaminy a doplňky stravy

více

Posilte svou imunitu

Vitaminy a doplňky stravy

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím