Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Prozařte svůj život barvami

Vitaminy a doplňky stravy

Představujeme zábavnou novou aplikaci Phyto2GO a interaktivní videonahrávku!

Vyzkoušeli jste už náš nový doplněk stravy NUTRILITETM Phyto2GOTM? Jedná se o nejnovější řešení od NUTRILITE: zátku, kterou našroubujete na láhev s vodou, a pouhým otočením do vody uvolníte živiny s lahodnou příchutí.

Na oslavu uvedení tohoto skvělého výrobku na trh jsme vytvořili novou aplikaci a také interaktivní videonahrávku!

Interaktivní videonahrávka Phyto2GO

Kromě aplikace pro Vás máme další zajímavé překvapení. Na naše nové video se můžete podívat na internetových stránkách Phyto2GO . Pomůže Vám zjistit více o nápoji Phyto2GO a jeho přínosech. Všichni víme, jak moc je pro naši optimální kondici důležitý pravidelný režim, ať už se jedná o každodenní pití dostatečného množství vody nebo o příjem esenciálních vitaminů a minerálních látek, bez kterých se naše tělo neobejde.

Tato inovativní videonahrávka ukazuje, co všechno Phyto2GO dokáže, pokud jej zařadíme do našeho nabitého rozvrhu. Není nic jednoduššího! V kanceláři, venku na cestách i při odpočinku stačí jen otočit zátkou. Tato videonahrávka je navíc interaktivní! Stisknutím písmene „P“ na klávesnici zobrazíte druhou, odlišnou verzi života, která je promítána souběžně s verzí původní. Můžete tak porovnat život, jaký je nyní, a jaký by mohl být, když jej s Phyto2GO naplníte barvami, živinami a energií!

100 šťastných zvratů

„100 Happy Twists“ (100 šťastných zvratů) je naše nová aplikace oslavující uvedení tohoto doplňku stravy na trh. Naleznete ji na Facebooku a můžete ji používat jako osobní diář. Shromážděte v ní až 100 každodenních fotografií Vás, Vaší rodiny a přátel, domácích mazlíčků nebo podnikání.

Buďte kreativní a fotografie nahrávejte spontánně. Přidat můžete například svou první ranní kávu nebo příjemně strávené chvíle s nejlepším přítelem. Vytvořte z fotografií nezapomenutelný mix a podělte se o ně s Vašimi milovanými na všech sociálních sítích. Jakmile dáte dohromady 100 vzpomínek, zašleme Vám na památku tištěnou verzi Vašeho alba. Fotografie si tak budete moci opakovaně prohlížet a těšit se z nich.

Související obsah

Dodejte mozku živiny

Růst a odměny

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím