Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Rob and Julia Campbell /stocksy

Je Váš imunitní systém připravený na zimu?

Vitaminy a doplňky stravy

Braňte se nachlazení a zdůrazněte zákazníkům význam doplňků stravy.

Proč máme v zimním období sklony k onemocnění? Studené počasí? Změna teploty? Jaký je opravdový důvod?

Nepříjemný kašel a nachlazení během zimních měsíců pochází z častějšího kontaktu s viry, které tyto nemoci způsobují. Když je chladno, zůstáváme v interiérech s dalšími lidmi, kteří již mohou onemocnění přenášet. Dýcháme-li stejný vzduch s lidmi, kteří kašlou nebo kýchají, jsme přímo vystaveni choroboplodným zárodkům.

Při nachlazení už nelze dělat nic jiného než odpočívat, pít hodně tekutin a předcházet dalšímu přenášení nákazy. Nejlepší je ale onemocnění úplně předejít. Jinými slovy, udržet si silný imunitní systém, který Vám pomůže s nákazou bojovat.

Co můžeme zákazníkům na začátku zimy nabídnout, abychom je i jejich rodiny ochránili před nachlazením? Spolehněte se na značku NUTRILITETM!

Ochrana na cestách

Nápoj na podporu imunity NUTRILITETM Phyto2GOTM sděluje své přínosy již v názvu. Doplněk stravy je uschován v malých patentovaných zátkách, které můžete nosit u sebe a použít vždy, když budete mít chuť. Zátka obsahuje vydatné množství zinku a vitaminu C získaného z třešní acerola. Obě tyto složky přispívají ke správnému fungování imunitního systému.

Vezměte si zátky s sebou na další schůzku nebo akci a nechejte zákazníky nápoj ochutnat. Je opravdu lahodný! A nezapomeňte, že Phyto2GO neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervační látky. Po kliknutí na odkaz na videonahrávku vlevo se o výrobku a jeho výhodách dozvíte více.

Účinnost z přírody

© Ana Pelaez / gettyImages

Česnek se již tisíce let používá jako přírodní prevence a léčivý prostředek. Dnes víme, že obsahuje látku zvanou alicin, která má silné antibakteriální účinky.

Protože by ale většina z nás nerada přes den žvýkala stroužky česneku, dodali jsme tabletám NUTRILITE Garlic příjemnou mátovou příchuť. Získáte tedy přínosy česneku a navíc i svěží dech. Česnek i máta pocházejí z farmy Trout Lake, kterou vlastní značka NUTRILITE. I tento doplněk stravy si můžete vzít s sebou na schůzky a nechat jej zákazníky vyzkoušet.

Něco pro děti

V neposlední řadě zde máme NUTRILITE Chewable Multivitamin s pomerančovou příchutí, který zajistí celé rodině vitaminy, minerální látky a beta-karoten. Tablety lze žvýkat, takže jsou ideální pro děti, které mají potíže s polykáním pilulek. Povězte zákazníkům o přínosech tohoto doplňku stravy s obsahem vitaminů B, C a D a rovněž železa a zinku, které podporují správnou funkci imunitního systému.

Pečujte o kondici svých zákazníků těmito oblíbenými a účinnými doplňky stravy. A samozřejmě v zimě zůstávejte zdraví i Vy!

Související obsah

Prozařte svůj život barvami

Vitaminy a doplňky stravy

více

Potřebujete vitaminy a minerální látky? Otočte zátkou!

Vitaminy a doplňky stravy

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím