Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© shutterstock / Kreus

Jak barevná je Vaše strava?

Vitaminy a doplňky stravy

Kola optimální kondice se musí otáčet. A pomohou jim mikronutrienty.

Vybudování pevného základu pro optimální kondici Vašeho těla vyžaduje celostní přístup. Foundational Trio (Základní trio) je koncept společnosti Amway, který podporuje příjem vyvážené kombinace živin. Živiny přirovnáváme ke třem hlavním součástem bicyklu, z nichž každá hraje zcela zásadní roli.

  1. Kostra bicyklu symbolizuje hlavní stavební bloky výživy, bílkoviny, které podporují naše svaly a kosti.

  2. Řetěz bicyklu, který k plynulému fungování potřebuje olej, se podobá našemu srdci a krevnímu oběhu. I oni potřebují podporu omega-3 mastných kyselin.

  3. Aby se mohl bicykl pohybovat, potřebuje rovněž kola. Podobně i naše mysl a tělo spoléhají na vitaminy a minerální látky (mikronutrienty) a také na fytonutrienty z rostlinných zdrojů. Jen s jejich pomocí zůstaneme v té nejlepší kondici a budeme schopni v běžném životě fungovat naplno.

Jednotlivé části bicyklu dohromady tvoří náš výživový základ.

Přijímáme ale tyto živiny pravidelně a v dostatečném množství? Světová zdravotnická organizace (WHO) oznámila, že na světě neuvěřitelných 75 % lidí nesplňuje doporučené limity konzumace minimálně pěti porcí ovoce a zeleniny denně.

Vsaďte na barevnou stravu

Chcete-li si ověřit, zda ve stravě získáváte dostatek mikronutrientů a fytonutrientů, vzpomeňte si na potraviny v následujících barvách:

  1. bílá,

  2. žlutá/oranžová,

  3. červená,

  4. zelená,

  5. modrá/fialová.

Nyní se otestujte!

  1. Jste schopni pro každou barevnou skupinu vyjmenovat tři druhy ovoce nebo zeleniny?

  2. Daří se Vám zahrnout všech pět barev do každodenní stravy?

Fantastické doplňky stravy

Pokud se Vám nedaří konzumovat dostatek zeleniny a ovoce, mohou Vám chybějící živiny pomoci vyvážit doplňky stravy. A právě zde přichází na scénu NUTRILITETM.

NUTRILITE Daily obsahuje širokou škálu mikronutrientů a fytonutrientů z koncentrovaných rostlinných zdrojů a rovněž minerální látky, jako je zinek, hořčík a vápník. Pokud Vás čeká obzvláště fyzicky náročné nebo stresující období, začněte každý den užívat NUTRILITE™ DOUBLE X™. Je to živinová bomba, která Vás podpoří, dokud se nevrátíte do běžného režimu.

V zimě, kdy zraje jen velice málo ovoce a zeleniny, je obtížné konzumovat ve stravě všechny potřebné živiny. Pravidelné užívání doplňků stravy Vám pomůže plynule otáčet kola optimální kondice!

Související obsah

Nepotřebujete být dobrým zahradníkem!

Vitaminy a doplňky stravy

více

Prozařte svůj život barvami

Vitaminy a doplňky stravy

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím