Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Potřebujete vitaminy a minerální látky? Otočte zátkou!

Vitaminy a doplňky stravy

Doplněk stravy Phyto2GO se snadno užívá i sbalí na cesty. Ideální společník při každodenních dobrodružstvích!

Kvůli nabitému harmonogramu a hektickému životnímu stylu často nedbáme na zdravé stravování a nepřijímáme důležité vitaminy a minerální látky nutné k tomu, abychom zůstali zdraví a fit.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Vědci pracující pro značku NUTRILITETM se snaží pomoci našemu imunitnímu systému držet s aktivním životním stylem krok. Vyvinuli proto nový moderní doplněk stravy, NUTRILITETM Phyto2GOTM.

Phyto2GO je jedinečný svým výjimečným formátem. Jeho složky jsou bohaté na antioxidanty, neobsahují konzervační látky* a jsou uloženy v patentovaných tlakovaných zátkách. Zátkou stačí otočit a okamžitě svůj nápoj obohatíte o lahodnou příchuť granátového jablka a plodů palmy acai. Celý systém je praktický a ideální na cesty.

To nejlepší z přírody

Zátky Phyto2GO obsahují složky bohaté na zinek a vitamin C, které jsou známé pro svou podporu imunitního systému*.

Vitamin C ve Phyto2GO je jedinečný tím, že pochází z třešní acerola, jednoho z nejbohatších zdrojů vitaminu C na světě. Pěstují se na udržitelných farmách Nutrilite bez použití pesticidů, herbicidů nebo chemických hnojiv. Phyto2GO obsahuje rovněž ovocnou směs koncentrátů a extraktů z vinných hroznů, borůvek, černého rybízu a bezinek.


Nenaleznete v něm žádná umělá barviva, dochucovadla, konzervační látky ani cukr. Obsah každé zátky s příchutí granátového jablka a plodů palmy acai je slazen výtažkem ze stévie.

Phyto2GO lze zakoupit v balení po 24 zátkách nebo v balení po šesti zátkách s opakovaně použitelnou láhví (bez BPA).

* Vitamin C a zinek přispívají ke správnému fungování imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Související obsah

Dodejte mozku živiny

Růst a odměny

více

Rovnováha živin

Vitaminy a doplňky stravy

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím