Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Postarejte se o svůj imunitní systém

Vitaminy a doplňky stravy

Hydratace a výživa hraje v aktivním životním stylu důležitou roli.

Buďme upřímní. Nezapomínáte během svého nabitého programu občas zpomalit a napít se vody? Nezapomínáte se před náročným tréninkem a po něm dobře najíst? Po dlouhém, vyčerpávajícím dni, kdy neustále něco děláte, může být dosažení doporučovaného denního příjmu vody a porcí ovoce a zeleniny obtížné.

Nudná fakta však mluví sama za sebe. Asi 75 % lidí na celém světě nepřijímá minimální denní doporučované množství ovoce a zeleniny, takže u nich dochází k výživovému deficitu.* Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje pět porcí (asi 400 g) ovoce a zeleniny denně.**

Kromě toho byste každý den měli přijmout asi osm až deset sklenic tekutin, ale skutečný objem vody, kterou je nutné vypít, aby byla zajištěna optimální úroveň tělesných funkcí, závisí na Vaší hmotnosti, výšce a životním stylu.

Jedním z obzvlášt závažných důsledků nesprávné výživy a hydratace je možný negativní dopad na imunitní systém. Mezi krátkodobé důsledky patří bolesti hlavy, apatie a ztráta koncentrace. Jak je tedy možné zkloubit aktivní životní styl a udržení celkové kondice na dobré úrovni?

Podpora doplňků stravy

Jednou z možností je užívání doplňků stravy. V ideálním případě byste měli být schopni dosáhnout denního doporučeného příjmu živin z jídla. To však není vždy možné. NUTRILITE™ nabízí řadu doplňků stravy, které Vám pomohou pokrýt výživový deficit.

Díky značce NUTRILITE získáte přístup k široké řadě doplňků s doporučovanými živinami, které v kombinaci s dostatečným příjmem vody podporují hydrataci a denní příjem živin. To vše, aniž byste museli omezit svůj životní styl.

NUTRILITE Vitamin C Plus doplní Vaši denní dávku vitaminu C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro krásnou pleť a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C může zvýšit hladinu antioxidantů, přispívá k budování přirozené tělesné odolnosti a pomáhá posilovat imunitní systém.

Imunitní systém podporuje také echinacea. Náš doplněk stravy obsahuje tři druhy echinacey z farmy Nutrilite v Trout Lake – listy, nadzemní části a kořen třapatky nachové (Echinacea purpurea) a kořen třapatky úzkolisté (Echinacea angustifolia).

Ke zlepšení celkové kondice přispívá i NUTRILITE Chewable Multivitamin. Pomáhá zajistit optimální hladinu základních vitaminů a minerálních látek, kterou potřebují děti i dospělí. Obsahuje vitamin C, železo a zinek. Tyto prvky přispívají k normální činnosti imunitního systému.


* Hall JN, Moore S, Harper SB, Lynch JW. Globální variabilita ve spotřebě ovoce a zeleniny. Am J Prev Med. 2009; 36(5):402–409.


** Světová zdravotnická organizace (WHO) / Světová organizace pro výživu a zemědělství (FAO): Stravování, výživa a prevence chronických onemocnění; zpráva na základě společné odborné konzultace FAO a WHO, Ženeva, Světová zdravotnická organizace, 2003 (Technická zpráva č. 916).

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím