Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Výživa nemusí být složitá

Vitaminy a doplňky stravy

Příliš často nás napjaté plány nutí uchylovat se ke snižování nároků na výživu. Existuje však snadná cesta, jak stravu doplnit.

Osprchovat, vyčistit zuby, obléci se, upravit vlasy, sbalit tašku, najít klíče… a odcházíme z domu. Pokud Vám to zní povědomě, nejste v tom sami. Jak však v dnešním hektickém světě najít čas na snídani? Především pak na zdravou a vyváženou snídani, která Vám dodá energii na celý den?

Přirozená vzpruha

I když máte málo času, měli byste si dopřát výživnou snídani, než pak bojovat s únavou a stresem. NUTRILITE™ All Plant Protein je rostlinná bílkovina ze sóji, pšenice a hrášku. Stačí nasypat předem odměřenou dávku prášku do jídla nebo přidat do mléka či jiného nápoje. All Plant Protein nemá žádnou příchuť, a nijak tedy neovlivní chuť jídla ani pití, ale obsahuje vyvážené množství všech devíti esenciálních aminokyselin.

Jelikož tělo nadbytečné bílkoviny neukládá, je třeba zajistit jejich spolehlivý denní příjem. Ten lze získat například z libového masa, ryb, vajec, mléka a sóji. Bílkoviny podporují všechny tělesné životní funkce. Dospělí obecně potřebují 45 až 75 gramů bílkovin denně. Bez umělých barviv, příchutí a konzervačních látek All Plant Protein poskytuje v každé desetigramové porci osm gramů přírodních bílkovin téměř bez tuku.

Snadné použití

Rychleji ani snadněji už to nejde. Stačí do nápoje přidat jednu lžíci prášku jednou (nebo několikrát) denně a důkladně promíchat nebo asi minutu protřepat v uzavřené nádobě. Prášek lze také nasypat na cereálie, do polévky nebo na salát. S vyváženou stravou a zdravým životním stylem pomáhají dodané bílkoviny budovat svalovou hmotu a chrání před únavou svalů. Kromě toho All Plant Protein obsahuje méně cholesterolu než tradiční jídla bohatá na bílkoviny, jako jsou například sýry, vejce nebo plnotučné mléko.
Možná jste velmi aktivní, ale kvůli nedostatku času vynecháváte jídlo. Nebo prostě jen nemáte rádi maso a obáváte se, že nepřijímáte dostatek bílkovin. Všichni bychom si měli ve stravě hlídat množství cholesterolu a tuků. V každém případě je All Plant Protein vynikajícím, jednoduchým řešením. Začněte každý den správně a užívejte si každou chvíli!

Nový prodejní nástroj

Slyšeli jste už o NUTRILITETM Letáku o značce a doporučení? Mějte tento užitečný nástroj u sebe vždy, když se zákazníky hovoříte o doplňcích. Další informace si můžete přečíst zde a také si nový leták stáhnout ve formátu pdf.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím